Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Agim Cana: Lorik Cana sezon sonunda ayriliyor!

zapata

sabri-neill-servet-caglar

baris-culio

pino-stancu-arda

baros

bu kadro nasil beyler? bence cok gol atar

zaten böyle bir röportajı daha vardı milliyete vermişti yanılmıyosam,devre arası tekliflerin çok olduğunu bu sezonu tamamlayıp öyle gideceğini söylemişti :(

Gitmesi ve yerine daha iyi bir øn libero alinmasi bizim icin iyi olur.

Hatta Neill ile de yollar ayrilsin daha genc bir yabanci stoper alinsin. Insua'nin bonservisi alinmasin ve Kewell ile de yollar ayrilsin. Zapata'da gønderilsin eger iyi bir performans gøsteremezse sezon sonuna kadar.

Pino ve Baros'un durumuna da bakilsin. Eger sakatliklari kronik gibiyse onlarla da yollar ayrilsin :)

:D

sezon sonu çok ayrılan ,çok gelen olacak. yeni bi dönem başlıycak galatasarayda !belli...o yüzden cana nın yerine daha yararlı olacak, daha iyisi gelecekse neden gitmesin ?ok yürekli,savaşçı,iyi bi futbolcu. ama ben galatasarayda en iyilerini görmek istiyorum !

O zaman çok sevdiğin Pino´da gönül rahatlığı ile satılabilir .:)Ki yabancılardan biri satılacaksa bu Pino olmalı bence.

Cana'nın yanında Selçuk yada Hamit oynasaydı o zaman daha çok değere binecekti.Ama adamın yanında iyi oyuncu alınmadığı gibi birde mevkisinde dahi oynatılmıyor.Giderse üzülürüm ama bi yandan da sevinirim kurtuldu diye.

Yerine ayağına hakim bir önlibero bulacaklarsa tamam ama BAM üçlüsünden birine katlanacaksak hayır!

Yanındakilerin kötü olması kendisininde kötü olduğunu gizlemiyor...Stoper mevkiindeki sorunu çözmesi için değil,önliberoda çok takoz kaldığı için oldu Neil le mevki değişikliği...O paraya ne stoperler alınır zaten...Haberin gerçek olmasını diliyorum...

Ne güzel seneye de ortasahamız Barış, Ayhan, Mustafa'ya emanet. 300 bin dolar kar ederiz kesin Cana'yı satıp Keita'da ettiğimiz gibi. Yönetim zaten ortasahayı yeterli görüyor. Neill'le de sözleşme yenilenmez. Kapı gibi Gökhan Zan var stoperde senede 3-5 maç yapıyor. Baros'u da yollayıp seneye Pino Kazım çakma forvetleriyle yolumuza devam ederiz. 34'te 34 yaparız. Uefa'yı alırız. Türkiye kupası'nda fenere 10 tane atarız.

Yaşasın işte özlediğimiz Galatasaray:f50:

aaa oyle deme ama yerine onun 4te 1i fiyata , 10da 1i yeteneginde birini alırlar daha ne isteriz ki :D

Ya Neill ya da Cana ayrılmalı. Ben Neill'in gitmesini istemem. Cana'ya elveda demek daha mantıklı olur. Tamam yüreğiyle oynuyor ama yeterli değil bence.

Neill'ın gitmesi daha mantıklı bana göre.Danny onu aratmaz.Bi de geçen seneye göre Neill da düşüş var defansif olarak kabul etmek gerek.Geniş alanda oynayamıyoruz ayrıca çünkü Neill ve Servet çok ağır.Rijkaard bunu denemişti çok kere ama çok pozisyon veriyorduk.Seri ve ayağı top yapan bi stoper lazım işte,Danny'yi almalıyız.Çok uzağa gitmeye gerek yok.

Eder'i neyse bulup ta, bir de üzerine gelecek yıllarda ödeyeceğimiz paraları koyunca kar edeceksek tez satıla :mad:

Neymiş,

Adam lider ruhluymuş bir de tekmeye kafa atıyormuş. Ha evet bir de yanındaki adamlar kötüymüş ondan kötü oynuyor görünüyormuş.

İyi de kardeşim adam top yapamıyor. Tekniği vasat, sarı kartsız maçı yok. Kısacası ihtiyaç yok.

Futbolcu profilimiz çok değişti çoook..

Kimisi lider ruhlu ama teknik vasat,

Kimisi teknik iyi ama bir maç var bir maç yok,

Bir de ne tekniği, ne de ruhu olmayanlar var.

Bunlar yüzünden,

zamanında Fleurquin etkisi yapmayacak adamlar kral görünüyor gözümüze.

Yapacak çok iş var,

var var olmasına da yapabilecek adam var mı bilmiyorum.

Olayi bir de söyle düsünün. Geçen sezon Mehmet Topal varken bizim orta sahada bir çift yönlü, bir de 10 numaraya ihtiyacimiz vardi. Ama biz Topal'i satip bu iki oyuncuya ek olarak bir ön libero almak zorunda kaldik ve nihayetinde Cana geldi. Ayni transfer döneminde 10 numara olarak Misimovic geldi ve devre arasinda çift yönlü diye lanse edilen Culio transfer edildi. Simdi bu transferlerin degerlendirmesine gelince : Misimovic'e kendini kanitlama süresi verilmedi; Cana bence ön libero oynadigi dönemdi etkiliydi; Culio ise bana kalirsa bir orta saha oyuncusu için çok yetersiz.

Simdi Misimovic'i tekrar kazanip Culio'nun yerine adam alip orta sahayi düzeltmek varken biz Hagi yüzünden Cana ve Misimovic'i yollayacagiz. Üstelik bu adamlarin gittigi takdirde ya saçma sapan transferler yapilacak yada BAM üçlüsünden birine kalacagiz. Kisaca %90 ihtimalle orta saha problemlerimiz devam edecek. Simdi bunlari degerlendirip Cana gitmeli mi gitmemeli mi diye bir daha düsünün.

Dünya gözü ile bir futbolcumuzu iyi paraya sattigimizi görmek isterim,haber dogruysa güle güle cana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt