Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!"

Ulan koy Cana'nın yanına çift yönlü bir ön libero taş gibi olmasa orta saha bende bişey bilmiyorum.Ama futbol profu dediğimiz Hagi stoperde çürütüyor adamı.

Mbia stoper oynuyordu daha çok o dönem Marsilya'da.

Isimleri bilmiyorum forumda yazilmistim okudum bugun Cana kisminda. 12 milyonlar 15 milyonlar dolasiyordu yani cok da paraya ihtiyaci olmadigindan dolayi satmis gibi bir mantik gudulerek Marsilya icin Cana kisminda. Ya iyi degil teknigi halen gecmiste søyle idi bøyle olmustu su olmustu bu olmustu. Iyi degil iste top teknigi oyunu yønlendirmesi kurmasi vs. vs.

Bilinen bişeyi tekrar etmeli ; Marsilya Cana'yı göndermedi. Cana Premier ligde oynamak istediği için ayrıldı.

Bana teknik ön liberoları sayabilirmisiniz ?

rijkaard zamaninda kilo fazlasi vardi ve sonra sakatlandi

sanirim o gunleri tamamen unutmusuz hepimiz

Serdar bence Rijkaard tercih etmiyordu. Hele Karabuk macinda tamam sey diye cevap verilebilir takim gerideydi o yuzden baska birisini aldi falan fakat bu gayet net gørunuyordu Rijkaard'in Cana'yi øncelikli olarak tercih etmedigi ki takima o kadar gec de katilmadi.

hic abartmiyorum olay su

adam kafaya cikabiliyor diye stoperde oynatiyoruz

baska bir aciklamasi olamaz:)

be hayatimda boyle tek hamleli bir futbolcuyu stoper olarak gormedim

elinden geleni yapiyor o ayri ama nereye kadar

bu macin sonundada pozisyon verdi topa daldigi icin uctu iskaladi falan

o kadar barizki bu isin olmayacagi

Valla kim gidecekse gitsin de, ilk önce o Balta & digerleri gitmeli.

Isimleri bilmiyorum forumda yazilmistim okudum bugun Cana kisminda. 12 milyonlar 15 milyonlar dolasiyordu yani cok da paraya ihtiyaci olmadigindan dolayi satmis gibi bir mantik gudulerek Marsilya icin Cana kisminda. Ya iyi degil teknigi halen gecmiste søyle idi bøyle olmustu su olmustu bu olmustu. Iyi degil iste top teknigi oyunu yønlendirmesi kurmasi vs. vs.

Top tekniği iyi olan ve defansı da aynı ölçüde iyi olan kim geldi bu takıma ? Selen senin gelsin dediğin Poulsen'in de Cana'dan bir farkı yoktu o konuda ki defans olarak Cana ezer. Yahu anlamadığım şu takımda o kadar çok kötü şey var ki sen o kadar kötü şeyi göremiyorsunda gelip bunu görüyorsun. Cana konusunda da objektif değilsin ayrıca, taktın adama böyle gidiyor .:)

Serdar bence Rijkaard tercih etmiyordu. Hele Karabuk macinda tamam sey diye cevap verilebilir takim gerideydi o yuzden baska birisini aldi falan fakat bu gayet net gørunuyordu Rijkaard'in Cana'yi øncelikli olarak tercih etmedigi ki takima o kadar gec de katilmadi.

su andan bence 5 kilo fazlasi vardi saglam baklava yemisti cok agirdi

su an ooyle degil, siz bu farki goremiyormusunuz

ayrica gerek yokki kendi kulagimla duydum

aynen soyle dedi

cananin fazla kilolari var once onu halledecegiz dedi

bak okumadim kulagimla duydum

bu arada FR nin sitemi ve Wengerin sitemi birbirine cok yakindir hep posession kendinde olsun isteyen bir sistem

wenger bu adamin pesinden kosarken Fr bu adami istemiyor demenin zaten bir mantigi olmasi zor

ayrica istatistik ortada

song 92% cana 82%

ve rahatca sana sunu soyleyeymim cana song gibi surekli yan pas yapsa yada onunde fabregas falan olmasa canadan az olur yuzdesi

Takım arkadaşına bir şey yapılırken, yanına ilk giden Cana oluyor. Takım arkadaşının canı yandığı zaman eğilip, durumu iyi mi, kötü mü diye konrol eden yine Cana oluyor. Bu adam, son yıllarda kaybettiğimiz birliğin, arkadaşlığın, takım olabilmenin esaslarını bana en iyi örneklerle sunan adamdır. Ben, artık bu değerleri arıyorum.

size baska bir ornek daha

dun emre ne yapti macta? ernst formsuz haliyle bile adami ezdi. resmen hic birr seye yapamadi belozoglu kirmizi karta kadar adini zor duydum

o ernst bizle oynarkende ernstin adini duymadim ben cananin oynadigi macta.

neden cunku rakipten donen hic bir topu rakibe birakmiyor alani indiriyor alamasada

on liberonun isi budur zaten alacak o topu yanindakine verecek birdaha saldiracaksin

sonra gene alacak bir daha saldiracaksin, kombine yumruk atar gibi

size birsey hatirlattimi bu?

Beşiktaş maçını açın izleyin. Cana çıkana kadarki orta saha görüntüsüne ve o oyundaykenki orta saha görüntüsüne bakın. Eğer hala "Cana sıradan bir oyuncu" diyorsanız başka bir şey demem. Bakış açımız farklıdır.

Takım kötü olduğu için, hatta takım 3 pas yapamadığı için Cana suçlu ve kötü oluyor nedense. Ama Cana giderse, farkı çok hissederiz. Sorun Cana'nın yanına en az Culio tarzı ama tabi çok iyisi adamlar lazım.

------------Cana---------------

Yekta---------------------Culio

Şu orta saha ısrar etmeli Hagi. Zaten kaybedecek bir şeyimiz yok. Bu takımdan çıkabilecek Hagi'nin sistemine göre en iyi orta saha budur. Adam iki maça orta sahada aynı adamlarla çıkamadı yahu.

salak schusterde ernsti kesiyor hala:)

paragozoglu gene dolasti dun kirmizi karta kadar ayagina 5 top ya geldi ya gelmedi

Top tekniği iyi olan ve defansı da aynı ölçüde iyi olan kim geldi bu takıma ? Selen senin gelsin dediğin Poulsen'in de Cana'dan bir farkı yoktu o konuda ki defans olarak Cana ezer. Yahu anlamadığım şu takımda o kadar çok kötü şey var ki sen o kadar kötü şeyi göremiyorsunda gelip bunu görüyorsun. Cana konusunda da objektif değilsin ayrıca, taktın adama böyle gidiyor .:)

Hayir adamla problemim yok. Sizin probleminiz var. Bir mith olusturdunuz aman Cana da Cana. Zaten futbolcu Turkiye'ye gelmeden unu geldi. Bir de kavga yaptiysa tamam obaaaaaaaa savasan futbolcu. Ne var Cana'da anlamiyorum ya. Køtu iste top teknigi køtu iyi oyun kuramiyor ve savunma iste BAM var su var bu var. Tamam da bu sorun BAM'dan falan cok ayri bir bicimde gøzukuyor ortalarda. Sonrasinda ne o pas atmak ve oyunu kurmak Cana'nin gørevi degilmis nasil degilmis o zaman niye insanlar Servet'i elestiriyor top teknigi køtu pas atamiyor diye.

Poulsen køtu imis hatta onu da fazla bilmiyordum abarttim Danimarkali diye. Yani anlamiyorum Cana'ya teknigi køtu iyi oyun kuramiyor deniliyor hayir Cana mukemmel Neill yavas hayir Neill mukemmel. Takimda BAM var ya. Takimda Servet var ya. Køtu iste benim izledigim maclarda øn libero performansi olarak køtu idi ve sundan eminimki aynisini orda Baris yapsin aman iste ne kadar kazma oyuncu ne diye oynatiyor bunu Hagi vs. vs. diye binlerce elestiri gelirdi. Zaten oyuncu uzerinde mith var. Macta 5 dogrusu 5 yanlisi olsun. Kimse o 5 yanlisi gørmez. Hatta eminimki Baris rahat bir sekilde pas atamasin iste Baris gørdunuz mu vs.vs. aynisi Cana kimse gørmez. Niye cunku mith olusmus.

Sizin anlatttiginiz Cana ile benim izledigim Cana arasinda fark var ve objektif degil bence taraftar. Cana'yi elestiren herkes Galatasaray dusmani o kisilerin hepsini medya yønlendiriyor hos hic spor programi da izlemiyorum ya vs. vs. Bundan eminim o oyuncu da mith olustu aynisi Neill icin de olustu. Bence o paraya daha iyi oyun kuran top teknigi daha iyi olan øn libero bulunabilir.

Cana defansif acidan iyidir ki zaten hic køtu demedim. Fakat bence o gitsin yerine defansif acidan biraz daha køtu fakat daha iyi oyun kurabilen birisi gelsin. Yok hayir hani izliyoruz Cana'yi ne kadar tek hamleli oldugunu nasil oyunu iyi kuramadigini gøruyoruz. Yok fakat medya geceleri kablo takiyor benim beynime hep køtu seylerle dolduruyor.

Bu adam bize gelmeden forumda muhabbeti dönüyordu. Transfer haberini duyduğumuzda inanamadık desek yeridir. Çünkü, adam Sunderland kaptanıydı ve bırakıp geleceğine ihtimal bile vermiyorduk. Sırf bu yüzden bile haberin doğru olduğuna asla inanmıyorum. Anca şöyle olur; yönetim illa satmak isterse gidebilir. Arkadaşlar, Beşiktaş maçını örnek vermiş. Bende ilk yarı oynanan Fenerbahçe maçını hatırlatmak isterim, hatırlamak isteyenlere.

Hayir adamla problemim yok. Sizin probleminiz var. Bir mith olusturdunuz aman Cana da Cana. Zaten futbolcu Turkiye'ye gelmeden unu geldi. Bir de kavga yaptiysa tamam obaaaaaaaa savasan futbolcu. Ne var Cana'da anlamiyorum ya. Køtu iste top teknigi køtu iyi oyun kuramiyor ve savunma iste BAM var su var bu var. Tamam da bu sorun BAM'dan falan cok ayri bir bicimde gøzukuyor ortalarda. Sonrasinda ne o pas atmak ve oyunu kurmak Cana'nin gørevi degilmis nasil degilmis o zaman niye insanlar Servet'i elestiriyor top teknigi køtu pas atamiyor diye.

Poulsen køtu imis hatta onu da fazla bilmiyordum abarttim Danimarkali diye. Yani anlamiyorum Cana'ya teknigi køtu iyi oyun kuramiyor deniliyor hayir Cana mukemmel Neill yavas hayir Neill mukemmel. Takimda BAM var ya. Takimda Servet var ya. Køtu iste benim izledigim maclarda øn libero performansi olarak køtu idi ve sundan eminimki aynisini orda Baris yapsin aman iste ne kadar kazma oyuncu ne diye oynatiyor bunu Hagi vs. vs. diye binlerce elestiri gelirdi. Zaten oyuncu uzerinde mith var. Macta 5 dogrusu 5 yanlisi olsun. Kimse o 5 yanlisi gørmez. Hatta eminimki Baris rahat bir sekilde pas atamasin iste Baris gørdunuz mu vs.vs. aynisi Cana kimse gørmez. Niye cunku mith olusmus.

Sizin anlatttiginiz Cana ile benim izledigim Cana arasinda fark var ve objektif degil bence taraftar. Cana'yi elestiren herkes Galatasaray dusmani o kisilerin hepsini medya yønlendiriyor hos hic spor programi da izlemiyorum ya vs. vs. Bundan eminim o oyuncu da mith olustu aynisi Neill icin de olustu. Bence o paraya daha iyi oyun kuran top teknigi daha iyi olan øn libero bulunabilir.

Cana defansif acidan iyidir ki zaten hic køtu demedim. Fakat bence o gitsin yerine defansif acidan biraz daha køtu fakat daha iyi oyun kurabilen birisi gelsin. Yok hayir hani izliyoruz Cana'yi ne kadar tek hamleli oldugunu nasil oyunu iyi kuramadigini gøruyoruz. Yok fakat medya geceleri kablo takiyor benim beynime hep køtu seylerle dolduruyor.

epl de yuzde 82 pas yuzdesi dedimya

bu yazdiklarinin hangi kismina oturtalim bu gercegi selen

ilk paragrafa koysak yazdiklarinin gerisi manasini yitiriyor farkindamisin

Ön liberoda teknik ne arar ? Ön libero dediğin tek hamlelik adam değilmidir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt