Ağzımdan Kan Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağzımdan Kan Geliyor

Cevap: Ağzımdan Kan Geliyor

Dis problemi deyil seninki kardes.Grip gecirmisin ve boazin ve bronhitleririn hassas ve apsirdinan ,kapilarlardan kan geliyor...apsirma bronhit ve laringsin basinci ukselrtiyor ve kapilarlardan kan geliyor...antiobitik alman sart!

abces olmusun gripten ve tedavin kotuymus!!

TURKCE TERMINOLJILERI PEK BILMIYORUM,AMA ANTIBIOTIK SART..........AMA PENECILIN AYLEDEN DEYIL...!!

tAVSIYEM -Clindamycin 600mg....3x1+B compleks vitaminlen!!

NETTEN BUKADAR..........

Hangi dil bu?

ben senin yerinde olsam hemen acil'e giderdim, insanin sagligindan daha önemli bisey yok

valla herkese ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum arkadaşlar hepinize tek tek cevap atmak isterdim ama çok zor

şimdi şöyle oluyor diş kanaması değil ilk başta onu söyleyeyim ya boğazda gripden dolayı tahriş oldu yada midemde yaralar var onlardan kaynaklanıyor en yakın zamanda inşallah gidicem doktora herkese önerilerinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim...

Agizdan kan gelmesinin nesi kucuk sey? Derhal yapman gereken doktora gitmek. Kucuk seydir dedikleri agri vardi karin tarafimda. Ben hemen doktora gittim. Karacigermis meger, hepatit A cikti. Sagligin sakasi, "kucuk seyi" olmaz.

kardeşim hastaneye gitsene niye duruyorsun git küçük birşey bile olsa tedavi edilsin hiçbirşey çıkmazsa rahatlarsın.Benim ağzımdan kan gelecek 1 dk durmam evde

Hastalığın büyüğü küçüğü olmaz dostum Allah korusun erken teşhis her zaman şansını arttırır..

İlerde ummadığın sorunlara yol açar..

İşin ehline gözükmende fayda var :D

Hastasıyız doktorun :D

Üst Alt