ahmed arif kesen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmed arif kesen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ee yeter bir haltı okumadan ikide bir gelip aynısını diyip duruyorsun sen de.Adam benden istisnasız her konuda alıntı yapıp duruyorsa suçlusu ben mi oluyorum?

Sen de boş değilsin bence serkana karşı :) şaka bir yana gül geç sen de. Cevabını veriyorsun zaten, sinir yapmana gerek yok renkdaş. Kaçan kovalanır. Kovalayan tarafta olmayı dene biraz :)

Üstat herkesi eleştiriyor. 100 kişiden 95ini eleştirmiştir sanırım. Ama iyi bir Galatasaraylı olduğunu değiştirmez bu durum. Biraz mükemmelliyetçi olduğunu düşünüyorum. Kimseyi Galatasaraya layık görmemesinin temelinde bu yatabilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

27d27e55f68e750acdfbbd3d3029d074.gif

Biri 28 digeri 30 yasinda, yaslari yazmasa biri 14 digeri 15 derdik

Ahmed abimiz kadar serefli bir Galatasaray'in topicini bile kirli isleri icin kirleten bu zatlarin derhal konudan uzaklastirmasili talep ediyorum.

Yeni gördüm bu konuyu.
Duygulandim.
İnkar edemem hoşuma da gitti.

Olumlu olumsuz yorum yazan herkese teşekkür ederim.

Gün içinde Foruma göz attığımda mutlu oluyorum.GALATASARAY'ı en çok buradan takip ediyorum.

Çoğunuzun gayesi olduğu gibi benimde tek gayem GALATASARAY.
Tamamiyle bu doğrultuda daha mükemmel bir kulüp istediğim için, yönetimin çoğu hamlesi beni tatmin etmiyor.

Vizyon olarak; GALATASARAY'i,türkiyenin dünyaya açılan kapısı olarak görüyorum.

Tüm güzelliklerin ilkini ülkeye şimdiye kadar biz yaşattığımız için bundan sonra da hep böyle olsun istiyorum.
Çıtamiz hiç düşmesin sürekli yukarılarda kalsın istiyorum.
Birde başta forum olmak üzere herkesin doğuya kardeş gözü ile bakmasını istiyorum.

Forumda yaptığım yorumlardan dolayı üzdüğüm kırdığım kim varsa özür diliyorum.

Beğeni konusuna gelirsek:

Okuduğum yorumlarda küçükte olsa bana yakın bir fikir veya düşünce varsa eğer beğen butonuna basmaktan kendimi alikoyamiyorum.
Küçük bir teşekkür niyetine.

Kimin yolu DİYARBAKIR'a düşerse mutlaka beklerim.
Misafir etmekten memnuniyet duyarım.

Gerçek Kaptan NANDO!

Son düzenleme:
Hamza döneminde için dayak yiye yiye gideceksiniz imzası ile dikkatimi çeken üye arkadaşımızdır, bu ve bunun gibi imzaları ile farklılık yaratıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt