ahmed arif kesen - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmed arif kesen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav antudaki cümle kuramayan tiplerin oltaları yüzünden değerli muhalifimiz Ahmed Arif Kesen çirkin ithamlara maruz bırakılmış üzülerek görüyorum ki. Yozgatlı denilen tipin yazdıklarını görüyorum akıl ve mukayeseden yoksun bir tip böyle komplike işleri beceremez. Ahmed bazen abartıya kaçmakla birlikte doğru şeyleri söylüyor sanki Galatasaray doğru yönetildiği için bu kadar borca girdi ve şu an hala sıkıntılı durumlardayız hakeza Terim konusunda da haklı bugün başarılı diye kimse bunlar yaşanmamış gibi takılıyor ama 3 maç kaybetsin bugün en çok goygoy yapanlar bunları gündeme getirecek.

Sonuç itibariyle bence Aydın'ın yozgatlı olma ihtimali daha yüksek illa birisi olacaksa, yıllarca sahada sürünen Selçuk'u savunan birinin Fenerli olması daha olası.

Kendisini bir halt sanıyor gibi bir cümle kullanmış kişidir Terim için. Fatih Terim için söylüyor bunu. Adamın sadece ligde 7 şampiyonluğu var lan Galatasaray ile ahahah. Buna muhaliflik diyen ise muhalefetin ve eleştirinin ne olduğunu net bir şekilde bilmiyordur.
Tanım : Komik bir forum üyesi.

Galatasaray'ın Avrupa başarılarıyla övünüyor

Övündüğü başarıların büyük çoğunlunun sahibi yine Terim :D

Şimdi sorsak Hagi kazandırdı felan der o başarıları :D Sonrada kişilere bağlı kalmayın diye yorum atar ne kadar tarafsız

Gidin bir hava alin.
Defalarca soyledim fazla ciddiye aliyorsunuz bazi seyleri.Yoksayin bu kadar rahatsiz oluyorsaniz
Konuyu bir sureligine kapatiyorum

konu var diye biliyorum
bu şahsın olumsuzluğu kendi adına açılan konusuna yansımış kapatılmış konu.

galatasaray başarız olsun diye her gece dua ettiğini düşünüyorum. kendisi galatasarayın başarısızlığından besleniyor sanki.
tudor ayrı terim ayrı dursun aynı cengiz aynı muhtemelen bundan öncekilere de aynısını yapmıştır.

psikolojik tedavi görmesi gereken komik bir üye.

bu şahsın olumsuzluğu kendi adına açılan konusuna yansımış kapatılmış konu.

galatasaray başarız olsun diye her gece dua ettiğini düşünüyorum. kendisi galatasarayın başarısızlığından besleniyor sanki.
tudor ayrı terim ayrı dursun aynı cengiz aynı muhtemelen bundan öncekilere de aynısını yapmıştır.

psikolojik tedavi görmesi gereken komik bir üye.
Ben 10 yıldır falan üyeyim olumlu bir şey yazdığını görmedim :D

GS menfaatlerini düşünen ve korumaya çalışan bir şahıs. Yazdıkları çoğunlukla olumsuz gibi gözükse de genelde doğrudur. Yıkama yağlama çekmez dosdoğru gerçekleri yazar

Gecen sezonla ilgili Terim bu takimi sampiyon yapsin futbolla iliskimi keserim,bir daha Terim hakkinda atip tutmam demisti hey gidi günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt