Ahmed Musa Galatasaray Yolunda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmed Musa Galatasaray Yolunda

Ahmed Musa Galatasaray Yolunda
Ahmed Musa’nın temsilcisi, bir transfer konusunda Galatasaray amirleriyle temas halindedir ve talepleri karşılanırsa, bir anlaşma olabilir.
Eski Leicester City forvet oyuncusu, Suudi Arabistan Pro League takımı Al Nassr ile sözleşmesini karşılıklı olarak feshettikten sonra şu anda serbest bir oyuncu.
Galatasaray'a katılırsa, kulüpte başka bir Süper Kartal yıldızı Oghenekaro Etebo ve Jesse Sekidika ile beraber olacak..

Ahmed Musa linked with Galatasaray move
Super Eagles captain Ahmed Musa is being linked with a move to Turkish Super Lig giants Galatasaray, according to reports.
The former Leicester City striker is currently a free agent after mutually terminating his contract with Saudi Arabian Pro League side Al Nassr.
The report claims that supporters pressurized the powers that be at Al Nassr to part company with the Nigeria international due to his dwindling form and he was not motivated in Saudi Arabia because he felt the league was below his standard.
Musa’s agent is in contact with Galatasaary chiefs over a transfer and a deal might be in the offing if his demands are met.
In 55 appearances for Al Nassr, Musa found the net on eleven occasions and set up fourteen goals.
The 28-year-old began his career in Europe with VVV Venlo in the Netherlands before moving to CSKA Moscow.
If he joins Galatasaray, he would link up with another Super Eagles star Oghenekaro Etebo and Jesse Sekidika at the club.
Kaynak: PeoplesDaily

Ahmed Musa'dan Galatasaray yeşil ışık! Son dakika transfer haberleri - Son  Dakika Spor Haberleri

en son maçına ekim sonunda çıkmış.Kendisini 2 3 sene önce izlemiştim ve acayip hızlı bir adamdı.Bu tip hızıyla iş yapan adamlar fizikleri dustuğu zaman çöp oluyorlar.Yatırım yapmaya gerek yok bence.

İyi bir yedek forvet olabilir tabii ki ama daha öncelikli ihtiyaçlarımız var başta Falcao/Feghouli/Diagne üçlüsünü gönderip sağ/sol kanat almak gerekiyor

Babel'in arkasına da A.Musa bekleyebilir benim için çok fark etmez, ama ilk öncelik oyuncu göndermek olmalı Falcao ne kadar çok gol atarsa atsın takım içinde penaltı kullanmak haricinde hiçbir katkısı yok Feghouli geçen maç iyi oynadı diye kadroda kalacak değl Diagne'nin herhangi bir katkısı yok

Bu gelirse kurupilav gelmez.
Reis bilmiyorum ben Onyekuru'yu kiralacağını sanmıyorum Monaco'nun yani en azından bize kiralayacağını. Adamlar son 5-6 maça çıkmasına müsaade etmeden apar topar geri çağırdılar Onyekuru'yu şimdi bize opsiyonlu kiralayacağını veya 1.5 yıllığına kiralayacağını filan sanmıyorum ben olur da elimize 7-8 mil.€ bonservis geçerse oturup Onyekuru'nun dönme ihtimalini konuşalım bence

Ayrıca elimize öyle bir para gelirse de benim ilk önceliğim Onyekuru değil de K.Sulemana veya O.Bukari olurdu(tabii tüm bunları yönetimin beceriksizliğinden bağımsız düşünüyorum) ...

Onyekuru kiralık bu bonservisiyleyse bunu tercih ederim. Kiralık oyunculardan gına geldi artık. Musa zaten oyuncu özellikleri itibariyle Onyekuru'nun olup olabileceği en üst seviye oyuncuydu. O performansı yakalarsak en az onun kadar katkı verecektir.

Yok zaten onyekuru opsiyonlu gelsin.En azından alınabilecek bir opsiyon.Musa 2018 yılında falan epey iyiydi de arap liginde 2 senedir oynuyor ve fiziği ile oynayan bir adam olduğu için son durumu önemli.

2 yıldır Arabistan'da oynuyor, parasını kazanmış doyacağı her şeye doymuş muhtemelen menajer önerisidir umarım almayız çünkü elimizde bu tip çok oyuncu var bize genç heyecan lazım.

Arabistan'a gitmeden çok iyi oyuncuydu o zamanda istemiştik sanırım hocanın özel bir ilgisi olabilir ben istemem ama olursada fazla karşı çıkamayız maddi durumlar önemli.

Üst Alt