Ahmed Musa Galatasaray Yolunda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmed Musa Galatasaray Yolunda

Hem Arabistan'dan gelecek, hem de geldiğinde 2 ay oynamamış olacak. Double kumar. Ama getirisi de çok büyük. Kiralık ve biraz daha alt kalibre olsa da ne vereceği 3 aşağı 5 yukarı belli olan başka bir herif getirebilir miyiz? Bu sorunun cevabı önemli olan.

Hem Arabistan'dan gelecek, hem de geldiğinde 2 ay oynamamış olacak. Double kumar. Ama getirisi de çok büyük. Kiralık ve biraz daha alt kalibre olsa da ne vereceği 3 aşağı 5 yukarı belli olan başka bir herif getirebilir miyiz? Bu sorunun cevabı önemli olan.

Bu herif neden ayrıldı acaba ? orası önemli.Eğer oyunundan dolayı şutlamışlarsa bizde iş yapmaz.

Bizimle adı kaçıncı defa anılıyor bilemem ama bu sefer bonservissiz olarak gelecek gibi duruyor, Arabistan'da ne yaptı durumu ne tartışılır tabii ki ama Nijerya milli takımındaki veya CSKA'da ki Ahmed Musa bu ağır durağan oynayan hücum hattımızın hemen her bölgesinde kullanılabilir

Baktığım kadarıyla öyle hızından götürecek büyük bir sakatlık yaşamamış eğer 2-3 aylık futbol oynamadığı dönemde fizik olarak kendisine bakar uzun lig serüvenine hazır halde gelirse STSL'de tutulması zor bir hücum oyuncusu olur

Hani şöyle bakıyorum STSL'de kendi halefi hızlı oyunculara R.Muhammed/N'Koudou/Ninga/Fofana/Kayode/Bifouma gibi oyuncular hep iş yaptı ligimizde ki şöyle bakıyorum A.Musa hız olarak da eriştiği seviye olarak da bunların hepsinden daha yukarıda bir oyuncu

Falcao/Diagne/Feghouli gibi bir boka yaramayan adamları Ocak ayında gönderip A.Musa ve K.Sulemana/O.Bukari gibi adamları takıma katabilirsek ligin ikinci yarısında hücumdaki hızımız ve gücümuz 3-4 kat yukarı çıkardı

Enn kötü durumda sonradan oyuna Diagne/Ömer filan gireceğine A.Musa ve J.Sekidika gibi adamları sahaya atsak 60. dakikadan sonra bir kontra tehdidi oluştururuz

bu tarz free agent ve uzun süre top oynamamış adamlara devre arasında en az 3 hazırlık maçında denenerek imza attırılması gerek diye düşünüyorum.

Enn kötü durumda sonradan oyuna Diagne/Ömer filan gireceğine A.Musa ve J.Sekidika gibi adamları sahaya atsak 60. dakikadan sonra bir kontra tehdidi oluştururuz

Kaç maçtır bundan zorlanıyoruz.Sivas maçında 1 tane savunma arkası giden topçu olsaydı sivas baskı kuramazdı.Adamlar da biliyor kimsenin koşamadığını.Maçın iyi yanı set oyunumuzdu

Üst Alt