Ahmet Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır"

Ahmet Bulut: "Falcao, sağlık kontrolünden geçti. 2-3 maç oynadı. Sonra ağrıları başladı. Bu gayet normal bir şey."

Bulut: "Kendisi çok üzgün çünkü beklentilerle buraya geldi. Burada çok mutlu, çok çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat antrenman yapıyor. Ben inanıyorum çok kısa sürede dönecek."

Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır. Para için buraya gelmedi. Para istese Çin'e ya da Amerika'ya giderdi."

Umut Gül

5 mio + sampiyonluk primleri var ki baskan bunu dedi. o primleride herhalde nef ödüyordur

Bu gerçekse, Falcao’nun gerçek senelik ücreti 7.5 milyon Euro. 1+1 olsa hadi neyse derdim ama 3 senelik anlaşma ve 22.5 milyon Euro “garanti” maaş Galatasaray kapasitesindeki bir takım için finansal açıdan çok yanlış bir hamle.

AMA şu var. Belhanda’nın, Babel’in, Feghouli’nin vs vs maaşlarına bakarsak, Falcao az maaş alıyor. Avrupa’da Falcao’ya 3 sene garanti maaş verecek kulüp olmayabilir ama bir artı bir senelik sözleşme ile 7.5 net verecek kulüp çıkar. Bizde olan diğer hiç bir futbolcu Galatasaray’da aldığı maaşı Avrupa’da alamaz. Bu da işin bir diğer yüzü...

Falcao artık burada. Sözleşme imzalanmış. Şu noktada destek çıkmanın dışında yapılacak hiç bir doğru hareket yok.

Bu gerçekse, Falcao’nun gerçek senelik ücreti 7.5 milyon Euro. 1+1 olsa hadi neyse derdim ama 3 senelik anlaşma ve 22.5 milyon Euro “garanti” maaş Galatasaray kapasitesindeki bir takım için finansal açıdan çok yanlış bir hamle.

AMA şu var. Belhanda’nın, Babel’in, Feghouli’nin vs vs maaşlarına bakarsak, Falcao az maaş alıyor. Avrupa’da Falcao’ya 3 sene garanti maaş verecek kulüp olmayabilir ama bir artı bir senelik sözleşme ile 7.5 net verecek kulüp çıkar. Bizde olan diğer hiç bir futbolcu Galatasaray’da aldığı maaşı Avrupa’da alamaz. Bu da işin bir diğer yüzü...

Falcao artık burada. Sözleşme imzalanmış. Şu noktada destek çıkmanın dışında yapılacak hiç bir doğru hareket yok.
bizden cikan para 5 mio yazildigi gibi. diger kalani sponsorlar ödüyor. fbnin rvpde yaptigi malligi yapmadik mesela. tek problem 2+1 yerine 3 yapmamiz

Üst Alt