Ahmet Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır"

Ahmet Bulut: "Falcao, sağlık kontrolünden geçti. 2-3 maç oynadı. Sonra ağrıları başladı. Bu gayet normal bir şey."

Bulut: "Kendisi çok üzgün çünkü beklentilerle buraya geldi. Burada çok mutlu, çok çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat antrenman yapıyor. Ben inanıyorum çok kısa sürede dönecek."

Bulut: "Monaco'da 1 sene daha sözleşmesi vardı. Alacağı para buradan daha fazladır. Para için buraya gelmedi. Para istese Çin'e ya da Amerika'ya giderdi."

Keşke gitseydi

Yani sporda her zaman olan ve olacak bir sakatlık durumu neden bu kadar dramatize edildi anlamadım. Biz demir adam diye aldığımız Linderoth'u da 2 maç sonra kaybettik, Elmander'den sonra tek planlı santrafor transferimiz olan Sigthorsson'u da. Adam ömrü boyunca cam adam olsa hadi neyse diyeceğim, sol 4 yılında 150 maç oynamış adamın adı birden kronik sakata çıkarıldı. Sonuçta yazı iyi geçirmeyen, kafası saha içi hedeften ziyade saha dışı transferinde olan bir oyuncu için makul bir sakatlık yaşadı. Siz kendi bireysel idmanlarınızı ne kadar iyi yaparsanız yapın saha içi yarışmacı mücadele, toplu oyun çok daha farklı bir meydan okuma. Onda veya bunda suç aramanın lüzumu yok. Falcao'nun sakatlanması da normal, ligin 4. haftasında, ŞL'nin arefesinde her kritik maçta terinin son damlasına kadar Fatih hoca tarafından kullanılması da. Ha tabi gönül isterdi ki Falcao'yu çok daha verimli olabileceği çift santraforlu sistemde kullanıp daha ısınma turlarındayken daha düşük bir eforla faydalanalım ama yapacak bir şey yok artık bu saatten sonra. ŞL'de bir hedefimiz kalmadığı, Brugge'u de Falcao'suz da olsa yenme durumunda olduğumuz düşünülürse gerekirse 2. yarıda tam sağlıklı, ara dönem kampını yemiş Falcao, şimdiki haliyle zorla oynatılan, mücadeleden imtina eden bir oyuncudan çok daha faydalı olacaktır. En nihayetinde 2.5 yıl daha bizim oyuncumuz bu adam, bu kadar kolay vazgeçmenin mantığı yok.

Ahmet Bulut’tan Dursun Özbek hakkında olay iddia: İlk defa orada kazık yemiştim
Menajer Ahmet Bulut, Galatasaray'ın eski başkanlarından Dursun Özbek hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek'in Galatasaray'a yakışmayan bir başkan olduğunu söyleyen Ahmet Bulut, "İlk defa orada kazık yemiştim" dedi.

Verilmiş sadakamız varmış iki yıl daha kalsa kulübü Araplara satardık.

Umut Gül
Kimlerdensin yigenim ?

Üst Alt