Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık

Cevap: Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık

Bikinisini de alalım lavuğun.Artislik yapmak neymiş görsün hırbo.

paracıklarını bize verince depresyona girmezse iyidir ama üzülmesin zeki triko ve ayyıldız memnuniyetle mayo ve bikini ihtiyacını karşılamak için sponsor olurlar

The Kübler-Ross model, commonly known as the five stages of grief, is a theory first introduced by Elisabeth Kübler-Ross. The theory describes in five discrete stages a largely untested, but popular process by which people deal with grief and tragedy. The five stages are denial, anger, bargaining, depression, and acceptance.

ahmetcakar1 ahmetcakar

tamam benim de istediğim oldu yani mahkeme herkesi salona beklerim

ahmetcakar1 ahmetcakar

bakın dostlar bu mahkeme olayına cok sevindim.bakın neler olacak hepinizin tanıdığı insanlar mahkemede neler söyleyecekler neler

Denial

ahmetcakar1 ahmetcakar

ok yaydan cıktı.beni kudurrtular.ancak canımı alırlarsa susarım.simdiye dek gördukleriniz daha fragman.

ahmetcakar1 ahmetcakar

tekrar söyluyorum olayı sami colgecenin agzından defalaca duyan ve sizlerin de tanıdıgı ınsanlar mahkemede neler söylecekler neler

ahmetcakar1 ahmetcakar

EY TÜRKİYE NAGEHAN ALÇI NIN 8 SUBAT 2011 DE AKSAM GAZETESİNDEKİYAZISINI OKUYUN .HINCAL VE KOKAİN HAKKINDA BELKİ BİRSEYLAR ÖĞRENİRSİNİZ

ahmetcakar1 ahmetcakar

BEYLER ok yaydan çıktı.geri dönus yok nerede inceyse orada kopar

Anger

ahmetcakar1 ahmetcakar

eski federasyon baskanı levent bıcakcı da sessiz kalırsa bu sefer ona ion cracinescu *eskı romen hakem* yu hatırlatacagım.

ahmetcakar1 ahmetcakar

bakalım uefa tahkim kurulu üyesi levent bıcakcı ne yapacak.koltugunda sıkıntı yasayacak mı

Bargaining

ahmetcakar1 ahmetcakar

sıcak bir eylül sabahı yani yarın yataklarınızdan kalkacaksınız SABAH gazetesini okuyacaksınız icicniz cızzzzz edecek cok uzuleceksiniz

ahmetcakar1 ahmetcakar

gazeteyi okuyunca belki ben uzaklarda olacağım,belki de cok yakınınızda ama iciniz cızz edecek.belkı bazılarınızın gözunden yaslar akacak

ahmetcakar1 ahmetcakar

hakkınızı helal edin 3-4 saat yokum sonra da olur muyum bilmiyorum.ama yarın sabah lutfen beni düsünün

Depression

------------------------

Bir sonraki tweet

ahmetcakar1 ahmetcakar

Beyler ben galiba buyuk bir hata yaptim, elini ayagini opem affet beni Unal baskan.

Acceptance

Tüm kuşlar bu meblağda dava açtığımızı "demek ki gerçeklik payı var damarlarına basılmış" a yoruyorlar :)

Zavallılar sizi. Manchester United'a mail atalım bir davada onlar açsın:) 1 M Pound :)

birde dansöz cakar bey

biz kuslar gibi kanat cirpmayiz

eger bir b..k yedigsen ASLANLAR gibi cezamiza raziyiz

bunu o dansöz karakterine isle

İnşallah kazanırız da ibret-i alem için süründürürüz bu herifi. Herkes kaleminden, klavyesinden, ağzından çıkanı bilecek arkadaş. Yorumlarda, programlarda edepsizlik diz boyu farkındayız ama her şeyin de bir sınırı var.

Galatasaray büyük bir camiadır.Ahmet çakar ın bu sozleri hayatı boyunca ona cok sıkıntıya yol acar:) Bu adam hakkaten kaşınıyor sanırım.Tazminat kazanılsa bile bu adamın peşi bırakılmamalı.Yalvarana yakarana kadar zor durumda bırakılmalı:)

ahmetcakar1 ahmetcakar

tamam benim de istediğim oldu yani mahkeme herkesi salona beklerim

ahmetcakar1 ahmetcakar

bakın dostlar bu mahkeme olayına cok sevindim.bakın neler olacak hepinizin tanıdığı insanlar mahkemede neler söyleyecekler neler

Denial

ahmetcakar1 ahmetcakar

ok yaydan cıktı.beni kudurrtular.ancak canımı alırlarsa susarım.simdiye dek gördukleriniz daha fragman.

ahmetcakar1 ahmetcakar

tekrar söyluyorum olayı sami colgecenin agzından defalaca duyan ve sizlerin de tanıdıgı ınsanlar mahkemede neler söylecekler neler

ahmetcakar1 ahmetcakar

EY TÜRKİYE NAGEHAN ALÇI NIN 8 SUBAT 2011 DE AKSAM GAZETESİNDEKİYAZISINI OKUYUN .HINCAL VE KOKAİN HAKKINDA BELKİ BİRSEYLAR ÖĞRENİRSİNİZ

ahmetcakar1 ahmetcakar

BEYLER ok yaydan çıktı.geri dönus yok nerede inceyse orada kopar

Anger

ahmetcakar1 ahmetcakar

eski federasyon baskanı levent bıcakcı da sessiz kalırsa bu sefer ona ion cracinescu *eskı romen hakem* yu hatırlatacagım.

ahmetcakar1 ahmetcakar

bakalım uefa tahkim kurulu üyesi levent bıcakcı ne yapacak.koltugunda sıkıntı yasayacak mı

Bargaining

ahmetcakar1 ahmetcakar

sıcak bir eylül sabahı yani yarın yataklarınızdan kalkacaksınız SABAH gazetesini okuyacaksınız icicniz cızzzzz edecek cok uzuleceksiniz

ahmetcakar1 ahmetcakar

gazeteyi okuyunca belki ben uzaklarda olacağım,belki de cok yakınınızda ama iciniz cızz edecek.belkı bazılarınızın gözunden yaslar akacak

ahmetcakar1 ahmetcakar

hakkınızı helal edin 3-4 saat yokum sonra da olur muyum bilmiyorum.ama yarın sabah lutfen beni düsünün

Depression

------------------------

Bir sonraki tweet

ahmetcakar1 ahmetcakar

Beyler ben galiba buyuk bir hata yaptim, elini ayagini opem affet beni Unal baskan.

Acceptance

Ne dedigi belli degil.

Haberlerde intihar haberi felan gecti mi acaba:D

@ahmetcakar1 ahmetcakar

@ahmetcakar1 ahmetcakar

@ahmetcakar1 ahmetcakar

ibrahimseten ibrahim seten

Uslubunu hep elestiririm ama ben ahmet cakar'in basindan gecmis br olayi, carpitarak anlattigini hic gormedim bugune dek, cok durust adamdir

:) Bu da az tilki değil. İki gün önce tinerci muamelesi yaptığı herifi bugün Galatasaray'a laf attı diye övüyor.

Ahmet Çakar yalan söyler söylemez ayrı konu ama kanıtsız ispatsız böyle iddialarda bulunursan ispatla dediler mi kalırsın böyle 1 milyon tl istemişiz ödesin Sercan'ın bu yıllık parasını gelsin aklı başına tabi maç başı primler faturalar dahil ntvspor da bizim gelir gider tablosundan 1 milyon düşsün :)

hıncal gerekli cevabı vermiş, ''ben ne paralra aldığını biliyorum ahmetin, galatasarayla ilgili iddalarını kanıtlasın ben de o zaman kanıtlarım iddalarımı'' diyerek kapağı geçirmiş, hıncal bundan sonra adamsın sana laf edersem beni...

Üst Alt