Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık

Cevap: Ahmet Çakar’a Tazminat Davası Açtık

olay ahmet çakarın durup dururken neden böyle birşey yapması.. arkadan kimden emir alıyor bu salako , sanki avrupa maçı ülkemize zarar vermezmiş gibi ...asıl satıcı bu eğer ispatlayamazsa ne yapacak yani.....

yakındır bunun topuklara sıkacaklar.......

Yahşi Batıda bir sahne vardır. Filmin başında Kızılderililer, Lemi Bey ile Aziz Beyin at arabasını durdurur ve donlarına kadar alıp, dımdızlak ortada bırakırlar. Tam o esnada Aziz Bey soyunurken korkudan titreyen bir sesle bir temennnisini belirtir. Filmi izleyenler hatırlarlar ne olduğunu. Bu donuna kadar alma muhabbeti açılınca aklıma hep o sahne gelir :)

onun cebinden çıkmaz o para merak etmeyin,birileri canlı yayında ona sıkıyosa dava etsinler beni diyorsa onunda vardır destekçisi.maksat ortamı dağıtmak olsun...

cakma ahmetten haber varmi?? 3-4 saat demisti 7 saat önce, duyan gören oldumu?

Ibrahim Seten konusmus, sunu demis:

ibrahimseten ibrahim seten

Aradım, "Yarınki gazetede çok önemli bir şahit lehime tanıklık yapacak, öyle sokaktan geçen adam değil, önemli biri" dedi. Adını söylemiyor

Güzel bir davranış olmuş.Umarım devamıda gelir böyle her önüne gelene laf söylettirmemeliyiz.Ceplerinden parasını aldıkmı kedi gibi olurlar.Gerçi Türkiyede bu dava ne kadar sürer orasıda muamma tabi

Ahmet Çakar bence hiç normal biri değil ruh sağlığı endişe verici iyi bi psikolog doktor gözetimin de tedavi edilmeli en kısa zamanda

Bu olaydan yeni haberim oldu, yönetimin tavrını çok beğendim.

Mesele davayı kazanmak veya kazanmamak değil, niyeti çamur atmak olan adama böyle çıkış yapacaksın, ikinciye yaparken 10 kere düşünür.

Uzun süredir meydan boştu tabii, fazla alıştılar.

bence ondan gelicek 1milyon dolarla, storelarda Bikini reyonu acalim bi daha ki yaz :)

Ahmet Çakar'daki Galatasaray'ı da bu işe bulaştırma çabası, telaşı niye? Neden bu öfke? Doktor Çakar depresyondaki Fenerbahçelileri, Galatasaray'ı da depresyona sokabileceğini sanarak bu yolla tedavi etmeye mi çalışıyor acaba?

Son iki sezon tüm futbol kamuoyunun Fenerbahçe lehine şike yapıldığını bilip de ispatlayamadığı dönemde, halkın vicdanının sesi olmayı başaramamışsın ,Fenerbahçeli şampiyonluk turu atarken yer yer olaylar çıkmasını, bütün ülkede infial yaşanmasının nedenlerini sorgulamamışsın... Galatasaray'ın ve taraftarının bu soruşturmadan etkilenmemesini bir türlü içine sindiremiyorsun.Aynı duyarlılığı son iki buçuk sezondur maçlarda hakemler hataları sonucu Galatasaray şampiyonluk umutlarını yitirirken de görmeyi isterdik ki bugün iddia ettiklerinin bir inandırıcılığı olsun.

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye ve Türk futboluna kazandırdıklarının(!) reklamını yaparken bunun hangi yollarla sağlandığının sorgulamasını yapmayan,şaibe kokan maçlardan sonra kendinden gayet emin bir şekilde "Fenerbahçe bu maçı bileğinin hakkıyla kazandı" diyebilecek kadar adanmış Ahmet Çakar mı futbolun temizlenmesi adına adalet arayışında?

Açıkçası adalete güvenmeyi çok istiyorum ama hakem camiasının içinde olmadığı bir şike soruşturması beni ikna etmeye yetmiyor.Yıllardır bu futbol denen oyunu izliyorum.Taraftarı olduğum kulübün renklerini çim üzerinde izlemekten keyif alıyorum ama son yıllarda "keyif eşşeklerde olur" sözünün gerçekliğine uygun tavır almaya yönlendirildiğimizi düşünüyorum.Ahmet Çakar gibi her şeyi bildiğini iddia eden ama Hıncal Uluç'un yaptığı bir ironiyi bile anlamayarak yüzeysel tepki veren kişi en tehlikeli insan sınıfındadır benim için.Çünkü beyin algısı düşük ama o bunun farkında değil ve etki alanı güçlü ne yazık ki.

İşte bu nedenle yönetimin açtığı davayı yerinde buluyorum.Artık adamsendeci davranmadıkları için de tebrik ediyorum.

Medya artik Galatasaray tarafindaki meydanin bos olmadigini anlasin.. Bitti Adnan Polat dönemi.. Yok öyle agzina geleni Galatasaray'a saymak..

Ahmet Çakar bu sözleri sarf ederken güvendigi bir yerin oldugu kesin.. Satilmis iste.. At çamuru kalsin izi eger dava açilirsa sen devam et oynamaya bütün masraflar bizden diyen bir Kurumdur arkasi..

Simdi yine bisey yazacagim ama Necati MYC veriyor arkadas :)

Ahmet yaşıyor beyler,yine tweetlere başlamış :lol: Kanıt diye gösterdiği de bu gazetede yazılanlar,o dedi bu dedi,yedi ayvayı rezil :lol: Tweetlerde hala okuyun ve görün diye tutturuyor. Herif sırf paranoya olmuş,başıma bir şey gelecek sanıyor,en önemlisi kendini büyük bir şahsiyet sanıyor,kim takar Çakar'ı yahu :asd:

ahmetcakar1 ahmetcakar

gs kulubune sesleniyorum ben iftiracıyım ahmet güvener de mi.oyle.beni verdikleri mahkeme de daha ne tanık ve bilgiler ortaya cıkacak

47 seconds ago Favorite Retweet Reply

ahmetcakar

ahmetcakar1 ahmetcakar

simdi hıncal efendiye soruyorum .o ahmet güvenere cok güvenir idi yoksa gs lı ahmet güvener de mi iftiracı.yoksa hıncal mı

2 minutes ago

ahmetcakar

ahmetcakar1 ahmetcakar

kesinlikle sabah gazetesinde ahmet güvener in acıklamasını okuyun

7 minutes ago

ahmetcakar

ahmetcakar1 ahmetcakar

ahmet güvener gs li dir.1993 de mhk baskanı idi.ve ali sen yuzunden mhk den ayrıldı.o da dogruladı sami colgecenin konusmalarını

9 minutes ago

ahmetcakar

ahmetcakar1 ahmetcakar

günaydın arkadaslar ahmet güveneri sabah gaz. okudunuz mu.

11 minutes ago

Twitter

Emre ata : Ya ahmet abi o değilde sizin 1 milyon tl niz varmı gerçekten?

Ahmet çakar : yarısmaya girer kazanırım

:D

Ahmet Çakar 2012 Bikini güzeli yarışmasına hazırlanacak o zaman :lol:

Üst Alt