Ahmet Çalık'a Talip Var! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çalık'a Talip Var!

Bu Eren-Tolga-Ahmet-Tarık-Selçuk gibi hayvan gibi maaş alan ama hiçbir işimize yaramayan adamlardan bir an önce kurtuluruz umarım ...

Hangi konuda kuyruk acim var renkdas.
Ozel mesaj atip abey dislike atma artik nolur diye yalvaran sendin halbuki. Yoneticilere aglayip mesajlarimi sildirende.
Simdi gene ayaklarina kapanmissindir adamlarin aglayarak :asd:
Senin altından kalkamadığın şey bunu açıklayamazsan şerefsiz bir köpeksin demiştim hala onun acısı var , Seni umursamadıkça iyice çıldırıyorsun bak cevap verdim artık mutlu olabilirsin . Gereksiz işler yapıyorsun yapmaya devam et

Senin altından kalkamadığın şey bunu açıklayamazsan şerefsiz bir köpeksin demiştim hala onun acısı var , Seni umursamadıkça iyice çıldırıyorsun bak cevap verdim artık mutlu olabilirsin .
Tesekkurler renkdas cok mutlu oldum cvp verdigin icin bundan sonra hep bekliycem cevaplarini.
Simdi gidip modlara aglayip yalvarip mesajlarimi sildir herzamanki gibi. Sonucta aglamaya sizlamaya yalvarmaya alisiksin

Yok yaw derdim kavga filan değil forumda doğru dürüst kimseyle kavga etmiyorum bile alt tarafı sosyal medya , Burada yazılanları hayat memat meselesi görecek kadar düşük profilli değilim

Tesekkurler renkdas cok mutlu oldum cvp verdigin icin bundan sonra hep bekliycem cevaplarini.
Simdi gidip modlara aglayip yalvarip mesajlarimi sildir herzamanki gibi. Sonucta aglamaya sizlamaya yalvarmaya alisiksin

Benimde mesajlarım silinmişti geçenkinde demek ki sen baya profesör olmuşsun bu konuda kişi kendinden bilir işi :ka:

Yalvardigini reddetmemen bile bi gelisme.
Olacan gibi du bakalim

Nasıl bir hayatın var acaba yaw merak ettim , Bu kadar işsiz olabilmek büyük zanaat , Bide bu dediklerinin çok umrumda olduğunu sanıyorsun ya :asd: , GSC forumda Osman Seden denen biri mesajlarımı alıntılayıp kuduruyor beni çok üzüyor bu yaw böyle olmaz

Nasıl bir hayatın var acaba yaw merak ettim , Bu kadar işsiz olabilmek büyük zanaat , Bide bu dediklerinin çok umrumda olduğunu sanıyorsun ya :asd: , GSC forumda Osman Seden denen biri mesajlarımı alıntılayıp kuduruyor beni çok üzüyor bu yaw böyle olmaz
Anladigim kadariyla aglayip yalvardiklarin bukez seni geri cevirmis :asd:

Üst Alt