Ahmet Çalık'a Talip Var! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çalık'a Talip Var!

Geri cevrildigin gibi bide uyari aldin sanirim.
Neyse bidahaki aglayip yalvarmanda belki istedigin olur renkdas. Gecen basarmistin cunku

Oğlum iyi senaryo yazıyorsun ama şuan sadece cevaplarına gülüyorum moderatörlerden gülüyordur senin bu yazdıklarına bi yerleriyle :asd: , Neyse çok zaman kaybı oldu hadi bugün rahat uyu Can abin sana cevap verdi

Oğlum iyi senaryo yazıyorsun ama şuan sadece cevaplarına gülüyorum moderatörlerden gülüyordur senin bu yazdıklarına bi yerleriyle :asd: , Neyse çok zaman kaybı oldu hadi bugün rahat uyu Can abin sana cevap verdi
Can renktaş galiba gerçekten f1 pilotuyum dedin bence hemen inkar et çünkü bende öyle bir intiba uyanmak üzere...

Can kardeşimizin söylediği şey doğru ise foruma bakış açım ciddi şekilde değişir. 8 senedir buradayım ama bildiğin elit bir forummuşuz yahu. Aramızda doktordan tutun, F1 pilotuna kadar her zümreden kardeşimiz var.

Can kardeşimizin söylediği şey doğru ise foruma bakış açım ciddi şekilde değişir. 8 senedir buradayım ama bildiğin elit bir forummuşuz yahu. Aramızda doktordan tutun, F1 pilotuna kadar her zümreden kardeşimiz var.
Doğru galiba bir test sürüşüne katılmış takdir ettim...Formula 2 aracıymış...Jason yapıyor da can niye yapmasın??? Ama ben osman renktaşımızın yanındayım, can üzme osman ağabeyi...Hürmetler Sana da Erkan Kardeşim ... aynı postta 3 kişiye selam ettim tek bir gibiyken :)

O da galiba ağzından kaçırmış f1 diye olur öyle şeyler konuyla alakalı bir başlık açacağım gel sen de katıl beyin fırtınası yaparız hürmetler...
Klavye basinda yazarak insan agzindan baska biseyi nasi kacirir ya.
Sonra bisey diyince agliyor saga sola.
Neyse ben anlamam formuladan f1den reis
Hurmetler

Üst Alt