Haber - Ahmet Nur Çebi: "Bugün herkes 'Geriye dönük puan talebi daha adaletli' demeye başladı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Bugün herkes 'Geriye dönük puan talebi daha adaletli' demeye başladı"

Çebi'nin istediği şekilde daha önce herhangi bir ligde herhangi bir takıma puan ekleme ya da çıkartma örneği var mı emin değilim ama bizzat ülkemizde ligden çekilen takım olduğunda herhangi bir puan silme-ekleme olmadığına dair benim elimde emsal teşkil edecek sezonlar var:

* 2019-2020 sezonunda Elazığ depreminin ardından Elazığspor'un ligden çekilmesi sonrası herhangi bir geçmişe dönük puan ekleme-silme olmadı.

* 1988-89 sezonunda Samsunspor'un otobüs kazası nedeniyle ligden çekilmesi sonrası herhangi bir geçmişe dönük puan ekleme-silme olmadı.

* Ekonomik sebeplerle ligden çekilen sürüsüyle alt lig takımlarında da aynı şekilde geçmişe dönük puan ekleme-silme olmadı.

Ne anlatiyo bu blowjobtasli
ozeti:

- neden herkese 3 puan veriliyor mac oynamadan?
- biz iki kere oynadik Antep ve Hatay ile, o zaman bize ekstra 5 puan verin cunku 2 maci kazanamadik
- o da olmazsa play-off gelsin ve galatasaray'in puanlari silinsin ki bizim de sansimiz olsun
- o da olmazsa lig iptal olsun cunku adalet isteruk
- ayrica kayserisporlu yoneticiler adam olsun kafami attirmasinlar
- onur bulut transferi cok etik bir transferdir, cocugu uzmeyin sakin

ozeti:

- neden herkese 3 puan veriliyor mac oynamadan?
- biz iki kere oynadik Antep ve Hatay ile, o zaman bize ekstra 5 puan verin cunku 2 maci kazanamadik
- o da olmazsa play-off gelsin ve galatasaray'in puanlari silinsin ki bizim de sansimiz olsun
- o da olmazsa lig iptal olsun cunku adalet isteruk
- ayrica kayserisporlu yoneticiler adam olsun kafami attirmasinlar
- onur bulut transferi cok etik bir transferdir, cocugu uzmeyin sakin
Bos yapmis

Yukarıdaki bir renktaşın dediği gibi Galatasaray'ın bu ligden kurtulması lazım. Bulgaristan ligi olur, avusturya ligi olur, azerbaycan ligi olur, Macaristan ligi olur ya da Avrupa Süper Ligi kurulursa o da olur. Ama bir şekilde bu leş ligden kurtulmak lazım. Bu ne yav ? Şampiyon oluruz b.k atarlar. Ligi 13.cü bitiririz kimseyle derdimiz olmaz kendi derdimizle uğraşırız yine b.k atarlar. Alnımızın akıyla şampiyon oluruz yine b.k atarlar. Vallahi bıktım usandım. Suçumuz neydi ki bize bu 8eşiktaş ve loserbahçe'yi rakip olarak reva gördüler ?

Tiksiniyorum artık. Birisi illegal 5 yıldız dilenciliği yapar, diğeri depremden 2 gün sonra puan yağmacılığı yapar. Bunları gördükçe, Galatasaray'ın ne kadar elit ve avrupai bir kulüp olduğunu birkez daha anlıyorum. Galatasaray'ın yeri burası değil. Biz buraya ait değiliz. Kurtulmamız lazım bu rezil ortamdan. Galatasaray olmasa 1 dakika bile izlenecek lig değil.

Üst Alt