ahmet nur çebi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bjk başkanı. Taraftarları gibi tiner çekmeye başlamış herhalde. Bir kendisini akıllı zannediyor. Şampiyonluktan kopmuş, ilk 3'e bile girmesi zor. Ama neymiş lig iptal edilsinmiş, son 5 senedeki Avrupa sıralamasına göre ŞL'ye katılım olsunmuş. Bak seen. Allah Allah. Yapma yaww.

İşte bjk duruşu budur. Sağlık spordan önemli len, maç seyircili oynanırsa virüs yayılır len diye günlerce kafa ütülediler. Ama asla ertelensin demediler. Bakın bunlar fb'den bile daha tehlikeli daha fırsatçı bir kulüptür. Her türlü çıkarcılığı, şerefsizliği bahanelere sığdırarak uygulayan bir camia. Ama sorsan biz şerefli bir takımız, bizim duruşumuz var :d

Ahmet Nur Çebi: "Mustafa Cengiz Bey, orada alınan kararlardan dolayı Kulüpler Birliği'nde görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kendisini rahatsız eden kararları sordum. Bir yanıt alamadım. Mustafa Cengiz'e şunu söylemek istiyorum; sadece o değil, biz ondan daha fazla mağduruz."

Rofl sword in the stone archimedes GIF on GIFER - by Tygrahelm

Ahmet Nur Çebi, "Çok tatsız bir olay. Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda yürürken uğradığı sıkıntılı bir durum söz konusu. Sahanın iyi bakılmamasından kaynaklanması bizi daha da üzmüştür. Erzurumspor'un sahasında bu olayın olmuş olması diğer sahalarda olmayacağı anlamına gelmez. Biz Beşiktaş olarak bunu tam yapıyoruz. Stattan sorumlu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hiç başımızı öne eğdirmediler."

Ahmet Nur Çebi: "Kulüp bugüne kadar hiç olmadığı kadar finansal rahatlık içinde. 6-8 ay maaş almayanların 1-2 ay almamalarını gündeme getireceklerini zannetmiyorum. Kısa çalışma ödeneği yasasıyla birlikte alacaklarında ödeme yapılmayanlar oldu. Çalışanlarımızın hiç mağdur olmadığı bir süreç yaşıyoruz. Kısa çalışma ödeneğinden kulübümüz faydalanmıştır. Mağdur olduğunu iddia edenler olabilir. Türkiye'de bir çok insan bunu yaşamıştır. Pandemi yaşandı. Çalışanlarımızın da bir kısmı bunu göğüslemek zorundadır. Çalışmayan alt yapı takımlarının hocaları hak talep ediyorlarsa, kesinlikle bu doğru değil. Beşiktaş 118 yıl boyunca tüm çalışanların parasını ödemiştir."

Üst Alt