ahmet nur çebi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ahmet Nur Çebi: "Kulüp bugüne kadar hiç olmadığı kadar finansal rahatlık içinde. 6-8 ay maaş almayanların 1-2 ay almamalarını gündeme getireceklerini zannetmiyorum. Kısa çalışma ödeneği yasasıyla birlikte alacaklarında ödeme yapılmayanlar oldu. Çalışanlarımızın hiç mağdur olmadığı bir süreç yaşıyoruz. Kısa çalışma ödeneğinden kulübümüz faydalanmıştır. Mağdur olduğunu iddia edenler olabilir. Türkiye'de bir çok insan bunu yaşamıştır. Pandemi yaşandı. Çalışanlarımızın da bir kısmı bunu göğüslemek zorundadır. Çalışmayan alt yapı takımlarının hocaları hak talep ediyorlarsa, kesinlikle bu doğru değil. Beşiktaş 118 yıl boyunca tüm çalışanların parasını ödemiştir."
Bu mu daha kolpa ali kocmu kararsizim

Beşiktaş taraftarı ile Ahmet Nur Çebi'nin konuşması;

Taraftar: "Takımın başarısını Sergen Hoca getirdi. İmzaların atılması lazım başkanım."

Ahmet Nur Çebi: "Gidin söyleyin ona imzayı atsın. Sözleşme önünde yavrucum imzalasın."
(Sabah)

ahmet nur çebi: "ezeli rakiplerimiz ve ebedi dostlarımız galatasaray'ı ve fenerbahçe'yi kadın futbol ve hentbol şubelerini açmaya davet ediyorum."

ahmet nur çebi: "belediyelerin ve bankaların kendi spor kulüplerini kurmaları yerine mevcut köklü spor kulüplerini ve sporu desteklemeleri gerektiğini düşünüyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Gedson Fernandes başarılı bir futbolcu, almak için niyetlendik ama şu anda o konudaki isteğimiz ortadan kalkmış durumda. O işleri görebilecek futbolcularımızın olduğunu düşünüyoruz.

Üst Alt