Haber - Ahmet Oğuz: "Pozisyonu izledim kırmızı kart görmeliydim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Oğuz: "Pozisyonu izledim kırmızı kart görmeliydim"

1679084989763.png

Ahmet Oğuz: "Top arada kaldı, ben de ayağımı uzattım. Top geçtikten sonra bastım. Zorbay Küçük de bakacağız dedi. Kırmızı da olabilir, sarı da olabilir dedi. Bir pozisyon sonra arkadaşımıza da sarı kart verdi ve daha dikkatli olmamızı söyledi."

Ahmet Oğuz: "Galatasaraylılar kırmızı der, Fenerbahçeliler ya da Beşiktaşlılar demez belki. Hoca takdirini sarıdan yana kullandı. Ben de sarı olduğunu düşünüyorum. Böyle şeylere kırmızı kart verilirse futbol oynanmaz bence."

Ahmet Oğuz: "Pozisyonu izlemeden önce yaptığım yorum yanlışmış. Pozisyonu izledikten sonra onlara da hak veriyorum Dubois'dan da özür diliyorum."

Ahmet Oğuz : "Leo Dubois ile olan pozisyonu maçtan sonra izledim. Üzüldüm. Kırmızı kart da olabilirmiş. Hakem kırmızı kart verse bir şey diyemem." [Beyaz TV]

Meslektaşının futbol hayatını bitirmeye teşebbüs etmişsin, ekmeğiyle oynamışsın, ona rağmen sahada kalmışsın. Bari maçtan sonra çıkıp konuşma.

Üst Alt