Haber - Ahmet Oğuz: "Pozisyonu izledim kırmızı kart görmeliydim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Oğuz: "Pozisyonu izledim kırmızı kart görmeliydim"

Ahmet Oğuz: "Top arada kaldı, ben de ayağımı uzattım. Top geçtikten sonra bastım. Zorbay Küçük de bakacağız dedi. Kırmızı da olabilir, sarı da olabilir dedi. Bir pozisyon sonra arkadaşımıza da sarı kart verdi ve daha dikkatli olmamızı söyledi."

Ahmet Oğuz: "Galatasaraylılar kırmızı der, Fenerbahçeliler ya da Beşiktaşlılar demez belki. Hoca takdirini sarıdan yana kullandı. Ben de sarı olduğunu düşünüyorum. Böyle şeylere kırmızı kart verilirse futbol oynanmaz bence."

Oyç

Türkiye'nin en sevmediğim yanı bu işte. Kimse objektif değil, kimse suçunu kabul etmiyor. Abi özür dilerim isteyerek yapmadım desen, bir sürü takdir toplayacaksın böyle annene sövdürmeyeceksin ama yok işte

Birde isteyerek yapmadim diyor ve ondan kirmizi degilmis. Istemeyerek yapmak bir futbolcuyu kirmizi kart yemesinden korumaz. Thomas Müller zamaninda gözleri tek topdayken Ajaxli oyuncunun kafasina kramponlari gecirmisti ve kirmizi yemisti. Kendi takim arkadasi ve hocalari bile karar dogru demisti.

Üst Alt