Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları

Tefal Airfrey kullanan biri olarak yazacak çok şeyim var.

şu tek kaşık yağ ile patates kızartan makinelerin ilk versiyonlarından kullanıyorum.

gerçekten tek kaşık yağ ile bu işi yapıyor mu ? evet yapıyor ama bir tık kuru oluyor bende 4-5 kaşık yağı bocalıyorum. baktığımız zaman yine de sağlıklı bir pişirme yöntemi.

birde biber, patlıcan ve mantar gibi ürünleri pişirmesi pratik ve kısa zamanda bir öğün derdini ortadan kaldırıyor.

onun dışında tavuk ve soğan halkası gibi şeylerde pişirdim ama benim patates işi yetiyorda artıyor bile hele süper fresh hazır dilimli paket aldıysam eve gelir gelmez bütün paketi boşaltıp sadece patates yiyorum.

sen evli değil misin doruk diyebilirsiniz. evet ama eşim dışardan söyleyelim diyor hep diyor ve bu daha ucuz olduğu için bende o daha eve gelmeden patates kızartıyorum. evde 14 çeşit sos var tabi işin püff noktası da burada!

Tefal Airfrey kullanan biri olarak yazacak çok şeyim var.

şu tek kaşık yağ ile patates kızartan makinelerin ilk versiyonlarından kullanıyorum.

gerçekten tek kaşık yağ ile bu işi yapıyor mu ? evet yapıyor ama bir tık kuru oluyor bende 4-5 kaşık yağı bocalıyorum. baktığımız zaman yine de sağlıklı bir pişirme yöntemi.

birde biber, patlıcan ve mantar gibi ürünleri pişirmesi pratik ve kısa zamanda bir öğün derdini ortadan kaldırıyor.

onun dışında tavuk ve soğan halkası gibi şeylerde pişirdim ama benim patates işi yetiyorda artıyor bile hele süper fresh hazır dilimli paket aldıysam eve gelir gelmez bütün paketi boşaltıp sadece patates yiyorum.

sen evli değil misin doruk diyebilirsiniz. evet ama eşim dışardan söyleyelim diyor hep diyor ve bu daha ucuz olduğu için bende o daha eve gelmeden patates kızartıyorum. evde 14 çeşit sos var tabi işin püff noktası da burada!
ben de sabahtan modellere bakıyorum phillips 9870 vs 9867 arasında kaldım.

ben de sabahtan modellere bakıyorum phillips 9870 vs 9867 arasında kaldım.
şirkette iki arkadaşım şu üründen almış aşırı memnunlar. özellikle tavuk süper diyorlar mangal lezzeti varmış (y)

benim kullandığım cihaz eski yani şu an sıfırı bulamayacağında onu önermem ama yeni nesil ürünlerin hepsi aynı kalitededir.

çalışma mantığı klasik fırınlara benziyor. ama daha kısa sürede ve daha az enerji ile işini yapıyor. güzel, pratik bir alet fakat temizleme kısmı biraz sıkıntılı. almaya karar verdiyseniz youtube'dan pişirme videolarının yanında temizleme videolarını da izleyin ona göre karar verin. temizlemeden kastım sadece pişirme haznesi değil, üst taraftaki rezistans temizliği esas sıkıntılı

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt