Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips'in küçük modelinden aldım gayet kullanışlı bi alet.Dondurulmuş hazır patatesleri 15dkda burger king patatesi kıvamına getiriyo ve bunu yağsız yapıyo.Tavuk'u da gayet güzel pişiriyo kalite olarak normal tavada pişirdiğiniz tavukla/döküm tava arası oluyo diyebilirim.Başta bana da gereksiz geliyodu ama amazon indiriminde görünce aldım hiç de pişman olmadım 3 aydır.

Pişireceğiniz şeyi koyacağınız yer teflon o yüzden yıkarken tel vs kullanmadan hafifçe yıkamanız gerekiyor.Çizmediğiniz,yıpratmadığınız sürece teflonun bi zararı yok.Zaten karıştırma işini çatalla ya da kaşıkla değil de hazneyi sallayarak yaptığınız için çizilme ihtimali baya düşük.

Tefal'in vardı bende. Aşağıdaki modelden. Pek memnun kalmadık, sattım. 1-2 sene oluyor.

9508440801330.jpg

Aklımda Xiaomi ya da Philips modelleri var ne zamandır. Almayı da düşünüyorum. Ama damak zevki meselesi aslında. Hanım pek beğenmiyor. Et için döküm tava şuan için yetiyor bize. Yemekleri fırında yapıyoruz genelde. Mikrodalga fırın da var. Pek gerek yok gibi Airfryer'a. Hanıma hak verdim şuan.

Üst Alt