AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 1.Yarı | Star TV

bu beşiktaş iyi oynuyomu? fenerin basket macına dalmışım:)

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 1.Yarı | Star TV

Galatasaray'ımız doğrudan Şampiyonlar Ligine gidecekken neden bir ön eleme oynayalım? Bu yüzden Trabzonspor ve Beşiktaş'ı destekliyoruz.Ülke puanı şart hala bunu anlayamayanlar var.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 2.Yarı | Star TV

isteyen destekleyebilir ama ben bunları desteklemem.

avrupada fener ve sivas hariç tüm takımları desteklerim.tebrikler bjk.umarım maç boyle biter.

Dinamo Kieeeeeevvvvvvvvv oolllleeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy

kievde ne mal takım ulan ileri gidip topu kaptırıp geri gelityorlar:)

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş - D. Kiev | 3 Kasım | 20.00 | Star TV

Size müstehak olan şampiyonlar liginde 2-3 ön eleme oynamak, ve 2-3 takımla avrupa kupalarına katlmak..Nedir bu düşmanlık anlamıyorum..Onlar yaptıysa biz de mi yapacagız.Ben beşiktaşı tutuyorum arkadaş.Ülkem adına, ülke puanları adına..Ülkücü değilim, aksine demokrat ve solcuyum ama ben ülkemin puanının artmasını, daha çok takımla Avrupa liglerine gitmek istiyorum..Bir nevi ülkemi düşünüyorum..

Ne fenerliler gibi sarı lacivert faşisti, ne de beşiktaşlılar gibi siyah beyaz yobazı değilim...Avrupada benim tek düşmanım fb'dir..Harici her Türk takımı benim takımımdır.

Bizim tutup tutmamamızla yenip yenilmiyor bu takımlar. Rahat olmak lazım. İsteyen destekler, isteyen desteklemez, isteyen Şikebahçeliler gibi rakip takımın formasıyla maça gider. Zaten son yıllarda her halükarda avrupada boyunun ölçüsünü alıp şikeye geri dönüyor ülkemiz takımları, foruma "Xspor yener inşallah" yazsak ne yazar...

danilo silvaya bak yürüyerek adam geciyor:)

Üst Alt