AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 6.Maç | Beşiktaş 3-1 Stoke | Maç Sonucu | 14 Aralık

Demirören kaç kez söyledi Tayfur çıkarsa takımın başında olacak.Yine sözünde durmuş ama en azından Tayfur hoca Carvalhal'in emeğine saygı göstermeli diye düşünüyorum.

çıktı ama ya şike yaptıysanız ya aklanamazsanız? ekli dosyalardan söz ediyolar.35000 sayfadan...şike diyince cevap veremiyosunuz :eek: bence içiniz rahat değil. ve siz aklanmadan rahat maç takip ediyosanız helal olsun. ben olsam uefa men ederse diye korkardım takımımdan.

Asıl dansözler ortada. Daha yaptıklarının önceden çoook önceden yapıldığını bilmeden "öküz öküz" konuşan şike destekçileri.

Herkes haddini bilsin. Burası Galatasaray forumu. Sıktınız artık. Beter ol bejeke. Maccabi-Stoke gibi takımların olduğu gruptan çıktılar, büyütülecek birşey yok. İlerleyen turda görürüz.

becekesini desteklemedik diye herif bize dansöz diyor ya :D , rüyadayım sandım bi an.neyse zaten elenirler..

çıktı ama ya şike yaptıysanız ya aklanamazsanız? ekli dosyalardan söz ediyolar.35000 sayfadan...şike diyince cevap veremiyosunuz :eek: bence içiniz rahat değil. ve siz aklanmadan rahat maç takip ediyosanız helal olsun. ben olsam uefa men ederse diye korkardım takımımdan.

Benim içim rahat ilk günden beri rahattı.Gizlilik kararı kalkınca savunmlardaki bazı önemli yerleride okudum zaten.Bugün Spor Bakanı Suat Kılıç tahliyeleri yasa sebebiyle değil mahkemenin kararı dedi.

Benim içim rahat ilk günden beri rahattı.Gizlilik kararı kalkınca savunmlardaki bazı önemli yerleride okudum zaten.Bugün Spor Bakanı Suat Kılıç tahliyeleri yasa sebebiyle değil mahkemenin kararı dedi.

ekli dosyalar ama...neyse görücez : ))

Asıl dansözler ortada. Daha yaptıklarının önceden çoook önceden yapıldığını bilmeden "öküz öküz" konuşan şike destekçileri.

Herkes haddini bilsin. Burası Galatasaray forumu. Sıktınız artık. Beter ol bejeke. Maccabi-Stoke gibi takımların olduğu gruptan çıktılar, büyütülecek birşey yok. İlerleyen turda görürüz.

Keşke Galatasaray olsaydı da gruptan beraber çıksaydık.

o degilde yillar sonra uefa gercekten baya zor olacak.

manu, citiy, porto gibi takimlar var

Beyler biz 1. olduğumuzda nasıl CL den Ath.Madrid ile eşleşmiştik o zaman (ya da ben yanlış mı hatırlıyorum)

Üst Alt