AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

bi Mustafa Sarpi olsaydi bjk nin bugün, nah atardi madrid

Atletico en bizim kadar güclü bir takim,kendimizi bu kadar dev aynasinda görmiyelim,fakat etkili iyi transfer ve nokta atisi oyuncularla iyi bir ekip 1-2 gömlek iyi bir takim olabiliriz,ama atleticodan suan cok cok iyi ekip oldugumuza katilmiyorum,besiktastan daha bir takim oldugumuz gercek ve biz bugün cok daha iyi mücadele ederdik ama sahadan felan silemezdik atleticoyu ama bu kadarda kötü bir skor almazdik.

Diego,Falcao,Adrian,Arda''her ne kadar bazilari ardaya düsmanda olsa'' cok önemli yildizlar,gene defansta cok atletik orta sahada cok genc kosan basan oyunculari var.

Bizim cok iyi bir forvetimiz,Falcao gibi üst düzey,ve etkili 2 kanat oyuncusu,Eboue gibi birde atletik sol bekimiz olursa o zaman 1-2 gömlek su futbolun üstüne koyariz ve iste birileri özelikle icerdeki maclarda sahadan sileriz,az kaldi zaten yaz gelsin diye iple cekiyorum,bahsettigimiz o isimlerin hepsi gelecek,gelecek sezon gelsin diye zaman hizli aksin istiyorum kendi adima,cünkü cok guzel maclar izleyecegiz samiyende +18 :D

Sami Yen'de anca börtü böcek izlersin renkdas. Sami Yen'i mi kaldi? :asd:

Ben on cok necipte hayal kirikligi yasiyorum,gerrard gibi boy fizik ayak bilegine hakim,fakat oyun zekasi sifir,biraz calis be cocuk,ulusal takim icin cok önemli belkide hic olmayan bir yetenek kazanicaktik,fakat ciktigi günden beri hucum anlaminda üzerine yarim puan koyamadi,kafasini kaldirmiyor,deli gibi kosuyor ama dogru yerde durmuyor,dogru yere topu aktaramiyor,pozisyon alamiyor,halbuki fizigi ayak bilegi topa vurusu enfes oyuncu olacak iste bu dedirtiyor,necip büyük hayal kirikligi suan,üstüne koyamazsa defansif sirdan bir oyuncu olmaktan kurtulamaz.Umarim biraz antremanda taktik kapasitesini ve gole nasil gidilir dikine nasil oynanir gibi calismalar yapar.

tamam fazla üzerine gitmeyelim :lol:

Belliki telekomdan ücret aliyor arkadas :D

Ulan 3 tane apaciyi tranfer edince kupa sahibi olacağınızı mı sandınız.Adama böyle takarlar geçmiş olsun bjkfb ye.

Bjk bitmiş.

Veli'ye yüklenmek anlamsız.Quaresma bir kez bile geriye yardım etmedi.Hani Mustafa Pektemek bile defanstan top çıkardı ama Q7 pek oralı değildi.

Necip 6-7 maçtır pek leş.Ernst eskisi gibi değil.Yaşlanmış.Ortasahaya büyük transferler yapması gerekir Bjk'nin

Atletico burda bjk ye rahat gol atar. Turu geçmeleri çok zor.

daha falcao ve diego devreye girmedi, q7 oynarsa istanbul da ki oynar, o maç 3-4 olur atletico adına.

Simao:''Madrid pazardan pazara oynuyor biz haftada 4 maç yapıyoz ondan yenildik''

Üst Alt