AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-0 Beşiktaş | Devre Arası | Star TV

Biz bjk'i 3-2 yenmistik. Atletico ilk yarida tam 3 tane atdi ve 3-0 durumda. Bence bizde yenilirdik Atletico'ya karsi.

biz liverpool'u hazirlik macinda 3-0 yendigimize göre ve liverpool eski CL sampiyonu olduguna göre,

antep de bizi yendigine göre ve kasimpasa zamaninda antep'i yendigine göre kasimpasa'ya CL sampiyonlugu hayirli olsun diyebilir miyiz?

Cevap: AL 11/12 Son 16 İlk Maç | A.Madrid 3-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

atleticonun teknik direktörü yüzünden 3 te kaldı skor. çok rahat 5 yapabilirdi.

ancak bir turk takımı boyle dumura ugrayıp ust uste goller yer :Z18: bu konuda topik bile acmıstım aylar evel... turk stili bu iste avrupa'da. dan dan dan dan dan ne oldugunu bile anlamıyosun bi bakmısın 10 - 0 olmuş, ve işin komik tarafı bunu 18 19 yaşında cocukları ilk 11'de oynatırken yapabiliyorlar, yeterki karşısında işte bjk, trabzon, kayseri mayseri olsun :2aloh1:

ancak bir turk takımı boyle dumura ugrayıp ust uste goller yer :Z18: bu konuda topik bile acmıstım aylar evel... turk stili bu iste avrupa'da. dan dan dan dan dan ne oldugunu bile anlamıyosun bi bakmısın 10 - 0 olmuş, ve işin komik tarafı bunu 18 19 yaşında cocukları ilk 11'de oynatırken yapabiliyorlar, yeterki karşısında işte bjk, trabzon, kayseri mayseri olsun :2aloh1:

tek kelimeyle DUMB ****S reis

Atleticoya yenilmezdik biz yenilsek bile zar zor 1 farkla felan

En kotu beraberlik alirdik kanimca.

Carvalhal cok korkak bir TD. Biraz oynamayi ve baski yapmayi düsünseydi, skor böyle olmazdi. Atletico 1-2 oyuncu disinda Türk takimlarindan cok kaliteli bir takim degil. Besiktas dogruyu bulunca, 2. yari baya zorladi Atletico´yu. Böyle baslasaydi belki de sevinen taraf onlar olacakti bugün.

Q7 yi yanlış yerde oynatıyolar bu adamı kaleye yakın mevkilerde oynatmalılar Messi nin oynadığı şekilde

Quaresmayi düğünümde bile oynatmam. Adamin yaptığı kendi takımıyla dalga geçmek.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

yalnız a.madridin formaları cok kaliteli duruyor sizcede öyle değil mi ?.

seneye en az bu formalar gibi kaliteli olmalı formalarımız

madrid ilk yarı işi sıkı tuttu,3-0 ı bulunca da ikinci yarı gevşetti bence. buradaki maçta bi sürpriz beklemiyorum hatta 2-3 farkla kazanır muhtemelen madrid. benim kafamı kurcalayan asıl şey biz bjk yi nasıl oldu da son saniye golüyle yenebildik. daha rahat yenmemiz gerekirdi arenada

madrid ilk yarı işi sıkı tuttu,3-0 ı bulunca da ikinci yarı gevşetti bence. buradaki maçta bi sürpriz beklemiyorum hatta 2-3 farkla kazanır muhtemelen madrid. benim kafamı kurcalayan asıl şey biz bjk yi nasıl oldu da son saniye golüyle yenebildik. daha rahat yenmemiz gerekirdi arenada

kötü oynadık o maçta ya.tutuktuk biraz

3-0 bitecek belki 4-0 olacak maçtı

semihin afallaması ve takımın tutuk olmasından. ilk golde muslera eline alacakken topu, müdahale ediyo ve kale dibinde top Q7'ye geliyo daha sonra o çeviriyo ve toraman gol yapıyo

2. golde de semih k.k yapıyo. kısacası 2 golde de semihin hatası var. her maç farklı atmosferdedir. heleki derbi olunca daha da değişiyo

3 olunca liverpool macı sadece benimmi aklıma geldi :D

peki istedik mi öyle olmasını? ben istedim açıkçası, her ne kadar bjk ülkemin takımıda olsa, şikeci şerefsizlere boyun eğen destek çıkan bjk yi artık hiçbir platformda desteklemiyorum

atm'i destekledim zaten. mal gibi çok kaçırdılar. 9 olurdu ama atm'in salaklığı :eek:

Üst Alt