AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga - Beşiktaş | 14 Şubat | 19.30 | Star TV

Portekiz ligi çok kalitesiz bir lig.Porto ve Benfica kendi aralarında, Sporting ile Braga kendi aralarında, kalan takımlarda kendi aralarında yarışırlar genellikle.Bazen denk geldiğimde izledim, fark atılacak takımlara karşı zar zor galip geliyorlar.Ama Braga iyi takım bizden tek avantajları bunlar.

Bu futbolla bjk hiçbir şey yapamaz.

Bireysel kalite olarak Beşiktaş kesinlikle 2 gömlek üstün. Fakat Braga takım olmuş ve bunu gecen senelerde gördük. Adamlar takım halinde savunma yapıyorlar ve bu yüzden az gol yiyorlar.. Yenilmeyecek takım değiller ama Beşiktaş'ın bu haliyle yenmesi zor. Umarım yenerlerde ülkemize puan kazandırırlar...

Burada kazanır Beşiktaş ama Braga'da ki maçı burada kazandığından daha farklı kaybeder.Elenmesi büyük ihtimal.Son günlerde her ne kadar ayar olsamda Beşiktaş'a bu maç için destekliyorum yinede ülke puanı açısından ama bu turdan sonra artık desteklemek saçmalık olur bana göre,o Yıldırım Demirören gidene kadar.

Braga en son Porto ya yenilmiş.6 maçtır kazanıyolar.Kupada da liderler.Takım oyunu oynayan az gol yiyen bir takım.Bu gün lig sonuncusuyla oynayıp kazanacaklar ve maça moralli çıkacaklar.Tam bir EL takımı.Ligde şamp olmaları zor olduğundan,El ye inanılmaz önem vereceklerdir.Bjk ise günden güne her anlamda eriyen bi takım.Tek avantajı oyuncuları avrupada kendini göstermek istemeleri,maç seçmeleri.Bu maçta kasacaklardır.

Skor tahminim: 2-1 Braga lehine.İnönü de ki maç içinse 1-1.

Tabi ki gönlüm ne kadarda Yöneticilerinden nefret etsem de Beşiktaş tan yana.İnşallah kazanırlar:)

braga bu sezon nasil bilmiyorum ama gecen 2 sezondaki braga bjkye fark atar

bjk kazansin ama tabi

Bam bam bam bastır Bragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Braga sevgililer günü hediyesi verir Beşiktaş'a 3 tane fln atar bırakır. Q7 şarampole yuvarlanır yine. :asd:

Türkiye için puan katkısı olacağı için tabi ki kazansınlar.

Türkiye için puan katkısı olacağı için tabi ki kazansınlar.

Hı hı Türkiye'yi düşünmeyen UEFA kim, Avrupa Kupasına 3-4 yıl katılmasak da olur diyen bir başkanın takımını öldürseler desteklemem. Eksik olsun onları ülkeye katacağı puan.

Ben turu geçmesini istiyorum . Ne kadar cok tur geçerse o kadar ülke puanı kazanırız . Nasıl olsa elenecekler cok güçlü takımlar var ama bu takımın braga olmasını istemem .

Başkanlarının Avrupa Kupaları konusundaki açıklamalarından sonra Beşiktaş için Avrupa maçlarına iyimser bakamıyorum...

Üst Alt