AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Mehmet Demirkol:"Beşiktaş'ın,Avrupa'da; Süper Lig'den bu kadar farklı bir görüntü çiziyor olmasının nedeni çok basit.Çünkü tekme yemiyorlar"

:D :D

Stoke City, bitik Kiev, dandik Aviv, yine kötü bir Braga. Beşiktaş gerçekten çok farklı Avrupa'da. :D

Karşısına daha güçlü takım çıkmadı. Şuan güçlü bir takım karşısında 8 yememeniz için hiç bir neden yok. O kadar vasat bir takımsızınız. Kendinizi birşey sanmayın hiç.

Bu braga'da ne tırt takım çıktı.Beşiktaş en iyi kurayı çekmiş şanslarına...

Bragada yıllık en cok alanla Sekiztasta en cok alan arasında 3 milyon euro fark var ayıptır

1-3 braga alır geyiğini geçiniz. Pozisyon bile bulamazlar. En iyi baskıyı Galatasaray kurmakla birlikte İstanbul takımlarının tamamı kendi sahasında taraftarının desteğiyle rakiplerini eziyor. bilhassa braga gibi 2. sınıf takımları. hatta trabzon bile interi ne hale getirdi kazanamamaları şanssızlık oldu

:D :D

Stoke City, bitik Kiev, dandik Aviv, yine kötü bir Braga. Beşiktaş gerçekten çok farklı Avrupa'da. :D

Karşısına daha güçlü takım çıkmadı. Şuan güçlü bir takım karşısında 8 yememeniz için hiç bir neden yok. O kadar vasat bir takımsızınız. Kendinizi birşey sanmayın hiç.

Bırak bu antu yorumlarını Emre.Güçlü bir takım diyorsun o zaman bende şöyle diyeyim Galatasaray Beşiktaş'a karşı 3 farklı galibiyet alsın benim hesabı banla.

Bırak bu antu yorumlarını Emre.Güçlü bir takım diyorsun o zaman bende şöyle diyeyim Galatasaray Beşiktaş'a karşı 3 farklı galibiyet alsın benim hesabı banla.

iki farklı kazanırsak kendini kazanmış mı sayacaksın, burası forza değil,git partizanlığını başka yerlerde yap.

Antu yorumlarını sen yazıyorsun. Beşiktaş dün top mu oynadı? Braga aşırı kötüydü ve adamlar 60 dakika 10 kişi oynadılar sizde 2 tane dandik gol attınız bir b.k sanmayın kendinizi.

Valla Beşiktaş bu skora güvenmesin.Braga'da tehlikeli adamlar var 2 ara topa bakar bu iş.İlk 20 dakikada yersin 2 golü şaşar kalırsın futbol bu.Sonra çık işin içinden.O yüzden bu turu geçtim oldu bitti havasına girmesinler futbolda kesin yoktur hiçbir zaman maç oynanmadan kazanılmaz , kaybedilmez , berabere kalınılmaz :D

Vay be daha yeni gördüm skoru maç 2 gün önce oynandı helal olsun adamlara Braga kötü takım değildir 2 sene önce UEFA kupasında final oynadılar diye biliyorum

Seyirci baskısının 0 bile olmadığı bir deplasmanda , helva gibi bir Braga'yı , 60 dk 10 kişi oynamasına rağmen bir duran top goluyle yenen , leş gibi bir takımın bir anlık gaza gelmiş bir taraftarı . Başarıya alışık olmayan bünyede heyecan yaratıyor tabii :asd:

CAPS ALINMIŞTIR . RESERVED .

Bu arada Bjk'nin Avrupa'daki 200. golünü atmış Sivok . [14 ŞUBAT 2012]

Bizim Avrupa kupalarındaki 200. golümüzü ise 11 sene önce 2001 yılında Ü.Davala R.Madrid'e karşı atmış :) [3 NİSAN 2001]

Klasman farkını tarih de yazıyor abi ...

Gerçi Bjk'nin başkanı Avrupa'ya gitmesek de olur diyor zaten :)

beyler forumda birkaç tane beşiktaşlı ve trabzonsporlu arkadaşımız var ve foruma renk katıyorlar. belliki takımlarından sonra bizi de destekliyorlar. bu tarz sert yorumlarla bu arkadaşları uzaklaştırmayalım şurda zaten biz bizeyiz

Üst Alt