AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu | Star TV

Valla ben Fenerbahçe olmadığı sürece Türk takımları kazanınca seviniyorum .O yüzden Beşiktaş'ın kazanması beni sevindirdi.

Bunlar başkanlarına inat maç kazandılar :) Ne komik takım şu Beşiktaş...

kırmızı görmese Braga maçı 2-0 vermezdi ya neyse.

Normal şartlarda -1,2 sene öncesine kadar- Beşiktaş için tribün bile yapabilirdim ama şuan fenerbahçe bile daha sempatik geliyor gözüme.

Lazio ya da Atletico fark etmez ikiside Besiktasi cok rahat yener, bence.

Beşiktaş İnönü'de turu verebilir hiç belli olmaz. Bu maçı hakem sayesinde rahat aldılar.

Cevap: AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Braga 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Beşiktaş Avrupada daha iyi oynuyor. Çünkü klas oyuncuları var ve Türkiye ligi çok sert. Bence çeyrek finali görebilirler hiç belli olmaz. Ben Türk takımlarının başarılı olmasından yanayım bize de faydası olur Türk futboluna da.

Lazio ya da Atletico fark etmez ikiside Besiktasi cok rahat yener, bence.

Madrid daha kaliteli takım fakat sağı solu da belli değil. Yani oturaklı bir takım değiller,güven olmuyor; Türkiye'deki Beşiktaş misali. Bence Lazio daha bir takım havasında.

Beşiktaş Avrupada daha iyi oynuyor. Çünkü klas oyuncuları var ve Türkiye ligi çok sert. Bence çeyrek finali görebilirler hiç belli olmaz. Ben Türk takımlarının başarılı olmasından yanayım bize de faydası olur Türk futboluna da.

Mehmet Demirkol:"Beşiktaş'ın,Avrupa'da; Süper Lig'den bu kadar farklı bir görüntü çiziyor olmasının nedeni çok basit.Çünkü tekme yemiyorlar"

Tebrik ederiz Akıllı oyun ve sanslarının yardımıyla turu gectiler ama diger turda işleri bu kadar kolay olmıcaktır.

Geçen seneki beşiktaş olsa havaya bile zıplardım galibiyetten sonra belki ama bu seneki gerek futbol takımı gerekse taraftar olarak duruşları, daha doğrusu duramayışları nedeniyle bu sonuca nötrüm..

beşiktaş lucescu zamanında uefada çeyrek final oynamıştı. galiba lazioya elenmişti

Üst Alt