AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

Desteklemek, sempatisi olmak ayrı birşey tabi.

Bu sene güney kıbrıs bile ülke puanı olarak yakın bize. O açıdan eskiden beri ne kadar büyük Marsilya sempatim olsa da kazansınlar diyemiyorum.

Bize ülke puanı lazım ki avrupa yolumuz kapanmasın. Annemizin liginde oynayacağız yoksa yakında.

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

Ilk yari 1, mac sonu beraberlik, ne dersiniz?

Re: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

Umarim fark yerler $ikeci serefsizleri dun antuda nasil seviniyorlardi Beter olun diye fark yemedik diye okadar uzulmuslerki anlatamam

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Cevap: Re: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star T

Umarim fark yerler $ikeci serefsizleri dun antuda nasil seviniyorlardi Beter olun diye fark yemedik diye okadar uzulmuslerki anlatamam

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Dün baya destek oldular diye muhabbet dönüyordu. Ama antu kafası başka tabi.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

2/2 verdim , mecbur Marsilya'yı destekleyeceğim , kuş kardeşlerimiz kusura bakmasın , ekmek parası :D

İlgilendirmiyor mac benide marsilyanın kaybetcegini düşünüyorum sıkıcı oynayıp sonuca gidiyolarmıs ligde dogru duzgun top oynamıyorlarmıs diye duydum

marsilya nin bize attigi kaziklari ne cabuk unutunuz?

Ribery vakasi sonra elimizdeki saatli bomba ayibogan serveti alacaz deyip caymalarini...

kuslari ne kadar da sevmesem, ülke puani ve kuslarin formalarindaki ay yildiz icin onlari desteklememiz lazim arkadaslar

marsilya nin bize attigi kaziklari ne cabuk unutunuz?

Ribery vakasi sonra elimizdeki saatli bomba ayibogan serveti alacaz deyip caymalarini...

kuslari ne kadar da sevmesem, ülke puani ve kuslarin formalarindaki ay yildiz icin onlari desteklememiz lazim arkadaslar

Birader kusura bakma da yanlışın var.

Ribery olayında o dönemki menajeri Bruno Heiderscheid ve topçunun kendisine kız. Hatta adamın sözleşmesindeki maddeyi önemsemeyip 200 bin eurosunu yatırmayan dönemin GAlatasaray yönetimine kız.

Servet olayı ise fail olmuş :D Adamları sen kazıklıyordun, Marsilya'nın o dönemki yeni sportif direktörü uyanık çıktı da bu adam 8 milyon euro hayatta etmez dedi.

Ben Marsilya'nın attığı pek bir kazık göremiyorum kusura bakma.

Birader kusura bakma da yanlışın var.

Ribery olayında o dönemki menajeri Bruno Heiderscheid ve topçunun kendisine kız. Hatta adamın sözleşmesindeki maddeyi önemsemeyip 200 bin eurosunu yatırmayan dönemin GAlatasaray yönetimine kız.

Servet olayı ise fail olmuş :D Adamları sen kazıklıyordun, Marsilya'nın o dönemki yeni sportif direktörü uyanık çıktı da bu adam 8 milyon euro hayatta etmez dedi.

Ben Marsilya'nın attığı pek bir kazık göremiyorum kusura bakma.

Recep Mamur mode on: O zaman ayiboganimizim aklini celdiler. o dakikadan sonra bir daha verim alamadik. Recep Mamur mode off.

ribery olayinda haklisin tabi renktas, ben yine bizim yerimize onlarin ribery transferinden 25 milyon € aldiklarini icime sindiremiyorum. O gün bugündür antipatim var!

günün bankosu marsilya. iy 2 oynayın, 2den 2 oynayın. 2 oynayın kazanın.

Yine forumda %100 marsilya yener havası var.

Recep Mamur modeRecep Mamur

Recep Mamur mode on: O zaman ayiboganimizim aklini celdiler. o dakikadan sonra bir daha verim alamadik. Recep Mamur mode off.

ribery olayinda haklisin tabi renktas, ben yine bizim yerimize onlarin ribery transferinden 25 milyon € aldiklarini icime sindiremiyorum. O gün bugündür antipatim var!

marsilya iyidir ya :eek:

Recep Mamur modeRecep Mamur

kardeş bi de şöyle bi gerçek vardı ki ribery 25e onlar satabilirdi. bayern bizden almak istese kesinlikle o paralara çıkmazdı.

Benim bildigim Serveti alıyoruz baskan demişler o kim demiş izletmişler adam kalp krizi gecirip öldü transfer yattı marsilya icin adam canını ortaya koydu milletde baskan var

allah fenerbahçelilere bizim için düşündüklerinin 5 katını versin derim, gerisine karışmam.

Üst Alt