AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe 2-2 Marsilya | Maç Sonucu | 20 Eylül

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

Volkan

Gökhan Bekir Yobo HasanAli

Topuz Topal Meireles Caner

Alex

Sow(Semih)

Cevap: AL 12/13 C Grubu 1.Maç | Fenerbahçe - Marsilya | 20 Eylül | 20.00 | Star TV

fener kazansin istiyorum, puana ihtiacimiz var, rumlar bi gecerse bizi, kiyamet kopuyor

Normalde destekliyordum Fener'i, desteklemek istiyorum ancak 12Numara denen ilkokullu ve antu denen ergenler topluluğunun dünkü maçla alakalı APTALCA yorumlarından sonra desteklemiyorum. Ne olursa olsun artık maçta. Hatta mümkünse 3-0 falan kaybetsinler de g*t olsunlar

Ne destekleyecem feneri. Rezil olsunlar fark yesinler.

her türlü sevineceğiz :D fener yenilirse çok çok mutlu olurum , yenerse ülke puanı aldık derim sevinirim gene :asd:

Ülke puanı fenerin işi değil, ülke içinde şike yapmak şikenin sonuçlarıyla övünmektir fenerin işi. Hiç düşünmeden hunharca karalama kampanyası yapmaktan çekinmeyen, yine sırf çamur atmak olsun diye bizlere fransız demekten geri kalmayan fenerin, ülke puanı için mi yenmesini isteyeceğiz, geçiniz.

bekir oynarsa sorun yok.

marsilyaaaaaaaaaa

fenev bu orta sahayla kaleye gidemez.

topuz topal meireles caner

febe:Volkan Demirel; Gökhan, Bekir, Yobo, Hasan Ali; Mehmet Topal, Raul Meireles; Mehmet Topuz, Alex, Caner; Sow

OL:Mandanda, Fanni, N'Koulou, N'Diaye, Morel, Kabore, Amalfitano, Barton, Valbuena, Andre Ayew, Remy

Fener Marsilyadan daha iyi bence kadro olarak ama takım olmayı beceremiyorlar..

geçemezler bu sene

2-3 sene daha şampiyon direk gider endişe yok.o 2 senede biz toplarız puanları geçemezler :yenieek:

seneye zaten sampiyon takim kesin gidiyor

ama bu sezon bititingde rumlar önde olursa, ki su anda nerdeyse ayni puandayiz, 2 sene sonra sampiyon olan takim gidemez.

cok sürmez, yine ilk 12_ye gireriz ama iste 2 sene sonra sampiyon olan takiminin gidememe olasiligi var sonucta.

rumlarin puanlari 4 bölünüyor, bizim puanlarimiz ise 5, bu yuzden rumlar daha avantajli.

eger mönchengladbach limasolu yenerse sorun yok tabi simdilik

Fenerin kazanması veya kaybetmesi benim için süpriz olmaz.. Her ihtimale açık maç..

marsilyada çok siyahi futbolcu var :D:D:D

Üst Alt