AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım

Cevap: AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım

ya takımışım fenere. 11 kişi savunma yapıp 10 tane pozisyon veriyolar. savunma yapıyon bari pozisyon verme, aküyü çalmamış olsalar hani...

dur la karıştırdım:eek:

Fenerliye laf anlatmaya çalışma (2 tane üniversite bitirmiş olsa da farketmez, tecrübeyle sabittir), hee de geç, çenene yazık. Adamlar ayrı bir dünyada yaşıyor, kendilerine ait küçük dünyaları var, bol bol dev aynası olan, istediğin kadar önüne argüman, delil, sebep , ne varsa koy, yine kendi bildiğini yapar, kafasına yerleştirilmiş olanları söylemeye devam eder.

Daha ağır şeyler yazacaktım da, neyse bugün kazandılar, mutlular, tarihdaşlarını yendiler, Bekir'in ve Aykut'un yeri sağlamlaştı. Gerisini koyver gitsin. :)

Ercan Taner'den utanıyorum. Rezillik.

Mevlana forumumu len bura donunu giyen gelip ,aba altindan sopa gosteriyor .

Gidin forumunuzda kutlayin galibiyetinizi ezik team...

Fener'in kazanmasina sevindim ins soyle bi ceyrek final oynariz 2 Turk takimi olarak.

Isvicre bizi gecti ulke siralamasinda. 13 siraya dustuk. Direk Cl'ye katilma hakkimiz olmayacak galiba. Hesaplamam

Lazim. 29300 puandayiz galiba. Bunun 7 bini silenecek seneye...

arkadaşlar gruplardan sonra kura mı çekilecek yoksa çapraz eşleşme mi olacak?

Ben tahmin etmiştim fb kazanır dedim , marsilya zaten formsuz birde üstüne kalkıp bekirden rövaşata yiğiyosa marsilya bitmiştir .

ah şunlara bi tottenham gelse de gerarth bale yardırsa bekirin hasan alinin yollarından :)

Çok normal bu sonuç.Eger bir maçta Bekir gibi bir hödük rövasatayla gol atıyorsa zaten fb nin balının tarifi yok artık.Oynadıkları grup ta zaten akhisarın fark atacagı limasol gibi köy takımı var.M.Gladbach bizim ligde bile küme düşmeye oynar o kadar bitmiş takım.Bir kötünün iyisi Marsilya var onuda 11 kişi kapanarak balına bir golle yendiler.Fb yi avrupada biraz vasat üstü her takım perişan eder.Çıkmaları daha ıyı oldu bence.Eylence yeni başlıyor.

Cheyrou'yu cikart, bu Marsilya'nin bizim dandik ligde Avrupa kupalarina katilmasi bile mucize olur.

Cheyrou muthisti, hic bisey kaybetmemis.

Üst Alt