AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

yalnız ben benficayı beğendim. AS olan 2 yada 3 oyuncu oynamadı birde. Şöyle bi makine gibi takım olamadık ya. Eski benfica değil ciddi bi fark var.

Ayrıca şu takım nasıl 10 gol atmış 4 gün önce anlayamadım.

Su macta vasati gecen 4 tane adam var.
-Badou bence yine cok iyiydi tek basina yetersiz kaliyor.
-Defans ikilisi cok iyiydi oyun kurdular kestiler
-Birde milletin aksine cagne adam kac tane top indirdi.

Macin en rezili fernando acik transfer varsa 3-4 birseyler veren varsa verin gitsin varligi ile yoklugu arasinda bir fark yok.

-Belhanda zaten beklentim yok hele bu seviyede yok yumusak orta saha bulursa sov yapar.

-Feghouli agir sicti kanatta olmuyor bu adam israrla niye kanata atiliyor sneijder gibi orta uclunun saginda oyun kurucu olarak oynatmak gerekiyor.

-japon vallahi ne yalan soyleyeyim elek ettiler ki suc bulamiyorum o kadar mac yapti yoruldu geldi onunde aptal bir calim fantazisi olan oyuncu varken isi daha zor.

Digerleri normaldi ne elestiririm ne gomerim o seviyede.

Gerçek bir td istiyorum artık bıktım kaos futbolundan. Adam sistemi öyle bir oturtmulşki 2. takımıyla gelip elini kolunu sallayarak kazanıyor. Artık yıldız transferi yapamayacağımıza göre sistem takımı olmak zorundayız.

Diagne şu macta en son eleştirilecek kişi.. forvetsiz oynamaya o kadar alışmışız ki 1,2 haftalik antrenmanla huyundan vaz geçemiyor takım ister istemez..

Bu sene herşeye rağmen şampiyonluğa inanıyoruz. mücadelemizi çabamızı da takdir etmemek su takıma çok büyük ayıp olur..
Yaz döneminde güzel bir ortasaha yapılanması + beyin fukarası onyekurunun yerinin iyi biriyle doldurulmasiyla fark yaratırız..
bir takım ortasahasi kadar takimdir maalesef, lig için yeterli , avrupa için çok yetersiziz..

633ce5d474fd2ae28edf79ebc2bf81eb.png
S. Feghouli
"Söz de futbol yıldızı"

29years of Experimence...What a Garbageee

Lige konsantre olalım da Şampiyon olacak takım izlenimi de vermedi takım açıkçası azıcık ısıran 2 takım Alanya ve Benfica dağıttı bizi Benfica tam kadro da değildi üstelik.

Muslera
Mariano
Fernando
Feghouli
Belhanda
Sinan

Bugün oynadıkları futbol değildi. Muslera şabanı her topu oyuna geç sokuyor. Penaltı kurtarmayı geçtim. 4 milyonluk kaleci asla değil.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav muslera hizli soksa ne olacak mac mi izlemiyorsunuz giden top aninda geri gelip hayvan gibi pozisyon oluyor şunu gormek yerine yok penalti kurtarsana kardesim oyuna niye gec sokuyorsun diye elestirmek sacmalik hatta ötesi. Kac kere orta sahayi hizlica gecip diagneyi topla bulusturduk ne oldu takimin yarisi dsha ceza sahasindaydi.

Elestirmek icin elestirmeyi birakin derim

Herkes suçlu zat-ı muhterem buldu yine suçluları. Şimdi patlatır yine "taraftarımız yazı beklesin, orta saha değişecek" bombasını...

Üst Alt