AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Bu macın kaybından ziyade Diagne denen denyodan kicimiza giren 15 milyon euro uzdu beni. Ben Turkiyeden yabanci oyuncu almaya her zaman karsi olmusumdur.

Trezeguet denen cope de bundan karsiyim.

Yazin

Fernando
Belhanda
Feghouli
Mariano

kesinlikle satilmali.

Muslera da maasi dusurmuyorsa satilmali.

Diagneyi de satsak iyi olur gol krali olucak bu sene.

3 kurus beynimiz varsa Diagneyi arabistana bi 7 ye 8 e falan satalim ki zarari minimize edelim. Çok fena girdi bize.

Fatih Terim: "Marcao ve Luyindama çok iyi oynadı. Gollerde onların ismi geçtiği için dışarıdan hata yapmışlar gibi gözüküyorlar. Maçın genelinde iyi oynadılar. Hata da yapacaklar, onlar da genç. Şahsi hatalar yapmalarına rağmen, öndeki orta saha daha hatalıydı."

Satış Listesine ekleyelim:

Linnes
Yuto
Belhanda
Feghouli
Sinan
(Henry ve Badou zaten gtfo)

Kanat+Bek+Orta Saha + Driblingcu ST transferi şart seneye

Terim hicbir zaman taktik system bilmediki beyler, hep kaos futbolu, brezilya milli takımı gibi, sade kalite farkı var, drogba sneijder melo vesayre bireysel kalite ile götürüyodu hep

Bu akşam bı şampiyonlar ligi maçı oynadık böyle bakmak lazım. Kaliteli hizmet Cl takımı ile aramızda çok fark vardı. Ama bı gerçek de ortaya çıktı ki ligini leş . Benfica başak dahil ligdeki takımları elek eder . Bizde ligde gideriZ sonuna çünkü feghouli belhanda mariano lige çok çok fazla..

Avrupada oynanan futbolun 4 5 seviye aşağısındayız. Hayaller kurmayın fazla uçmayın uefa kupası 2 3 transferle gelecek değil artık demiştim burda kaç kere. O tren kaçtı adamlar sürekli ileri giderken biz olduğumuz yerde sayıyoruz.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rodriguez'in gitmesini bende istemiştim ama o sıfatta bir oyuncunun alınmaması facia bir karar oldu gerçekten. Şu an takımda tek top taşıyan oyuncu Onyekuru, o da ne kadar taşıdığı tartışılır. Böyle kazma falan da olsa 1 tane daha dribbling yapan adam lazımdı, çok karavana attık transfer döneminde.

Üst Alt