AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

———————Muslera—————-
-Linnes——-Ozan——Mangala—-Naga-
————Fernando——Ndiaye————
—Robben——Belhanda——-Feghouli—
———————-Mario Balotelli————-

—- Mariano 5 Milyon Euro -> Brezilya
—-Rodrigues 12.5 Milyon Euro -> Stuttgart

17.5 Mio Bütce.

-Mangla kiralik
-Robben 5 Milyon €
-Balotelli 10 Milyon €

+2.5

robben ilk macimizda sakatlanir

Cok iyi bildigimiz bir takim. Büyük maclarda cok pozisyona girip az gol attiklarini hatirlatmak gerekiyor. Bu alanda bizim beceriksizlere benziyorlar. Tabiki kaliteli bir forvete, gününde bir Feghouli ve Rodrigues'e ihtiyacimiz var. Orta sahada Ndiaye olaganüstü oynamali. Fernando ihtiyarindan beklentim yok.

Benfica kadrosunda dikakt edilecek 4 isim var.

Grimaldo (Sol bek) - Cok cikmamasi icin Linnes'in önündeki adam ileri geri hep destek vermeli
Salvio (Sag kanat) - Nagatomo adim ittirmaz insallah
Pizzi (Orta Saha) - Pas opsiyonlarini kisitlamaliyz, Ndiaye cok önemli.
Jonas (Forvet) - Adam gibi bir stoper alirsak tutabiliriz

eduardo salvio bizim solumuzu otoban eder, nagatomodan dolayı değil de rodrigezin savrukluğundan solumuz otoban olur.

Benfica'nin Istanbul'da galibiyeti yok Turk takimlarina karsi.Son 3 Avrupa eslesmemizde icerde aldigimiz skorlar ise 1-1(Ostersunds,Lazio,Chelsea)

Yine 1-1 olur diyorum.Portekiz'de en az 2 farkli temiz bir maglubiyetle eleniriz.

benficalıların yorumlarını şöyle 1 okudum, porto 2 maçta da kazandı, nasıl kolayca kazandıklarını gördüm, istanbula partiye gidiyoruz çok kolay kura falan yazmışlar. %95'i kuradan memnun. rezillik, 3-5 sene önceki algımız nasıldı şimdiki nasıl. bu yönetimin allah cezasını versin

zenit mi benfica mi sorsalar zenit isterdim. Hem marta kadar oynamiyorlar, hemde ilk mac istanbulda (rövans maci rusya o kadar da soguk olmaz)

benfica 3-5 icindedir ama, istediklerimden

Bu şekilde bekleyenler like butonuna abansın.

Ekli dosyalar

• SL Benfica Twitter'da   Here we go again ?…  .png
    SL Benfica Twitter'da Here we go again ?… .png
    151.7 KB · Görüntüleme: 59
benficalıların yorumlarını şöyle 1 okudum, porto 2 maçta da kazandı, nasıl kolayca kazandıklarını gördüm, istanbula partiye gidiyoruz çok kolay kura falan yazmışlar. %95'i kuradan memnun. rezillik, 3-5 sene önceki algımız nasıldı şimdiki nasıl. bu yönetimin allah cezasını versin

sallama yav az once forumlarina girip baktim hicbiri kuradan memnum degil

Kadrodaki ilk 11 oynayan oyunculari bu yonetim mi aldi ? Yoksa eren selcuk ve benzerlerine 3 er 5 er senelik sozlesmeleri onceki yonetimler mi yapti ?

Velev ki bu yonetim daha iyilerini almamakla elestirilecekse bile , hangi parayla yapacaklardi bunu

Umarım finale giden yolda ilk farklı galibiyetimiz olur.

Soru:uefa listesine kaç tane yenı transfer ekleyebiliyoruz?

reis son günlerde beni cidden şaşırtıyorsun bi yandanda endişeleniyorum.
antidepresana falan mı başladın reis?

Üst Alt