AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

benficalıların yorumlarını şöyle 1 okudum, porto 2 maçta da kazandı, nasıl kolayca kazandıklarını gördüm, istanbula partiye gidiyoruz çok kolay kura falan yazmışlar. %95'i kuradan memnun. rezillik, 3-5 sene önceki algımız nasıldı şimdiki nasıl. bu yönetimin allah cezasını versin

Nerede okudun bunlari? Benim attigim forumda 20 sayfa aglanmis yine mi Istanbul'a gidiyoruz, sezon subatta bitecek vs.

Benfica'nın oyun stili

Kısa pas

Topa daha çok sahip olur

Oyunu rakip sahaya yıkar

Soldan saldırır

Rakip takımın agresif oynamasına sebep olur

Benfica forumlarına bakıyorum. Hocalarına sövüyorlar. Ayrıca başlarında bizden daha kaliteli bir hocaları var diyorlar. Olm siz hangi forumlarını okudunuz. :D

Benfica nın güçlü yönleri

Kanatlardan saldırma

Ara toplardan pozisyon yaratma

Duran topları savunma

Ceza sahası dışından şut şansı yaratma

Gol pozisyonlarına girme

Gol şanslarındaki bitiricilik

Rakipten top çalma

Hava topu mücadelesi

yorumda da belirttiğim gibi "şöyle 1 baktım"

twitterda akışta gördüm

Soyle 1 baktim diyince nerede okudugnu soylemis olmuyorsun ki? Twitter'a guven olmaz mac izlemiyor o adamlar. Yarisindan fazlasi bot.

Reddit + forumlar esastir, en esasi forumlardir; bize cok benzer bir durumdalar belli. Hocalari degismezse biz de iyi bir devre arasi gecirirsek cakar geceriz, gorunen bu.

Ayrica Istanbul'dan cok cekiniyorlar bizi gec agzi acliktan kokan iyice ortam cocugu olmus Fener'i bile istemiyormus cogu kuranin basinda.

TWITTER arkadaşlar TWITTER

twitter.com/

twitter_logo_bird_transparent_png.png

Soyle 1 baktim diyince nerede okudugnu soylemis olmuyorsun ki? Twitter'a guven olmaz mac izlemiyor o adamlar. Yarisindan fazlasi bot.

Reddit + forumlar esastir, en esasi forumlardir; bize cok benzer bir durumdalar belli. Hocalari degismezse biz de iyi bir devre arasi gecirirsek cakar geceriz, gorunen bu.

Ayrica Istanbul'dan cok cekiniyorlar bizi gec agzi acliktan kokan iyice ortam cocugu olmus Fener'i bile istemiyormus cogu kuranin basinda.

şöyle bir baktım derken, baktığım yeri değil yüzeysel baktım anlamında dedim.bu kadroyla duman ederler bizi ama dediğimiz gibi takviye yapılır ve eksikler dönerse bence şanslar eşit. çünkü benfica galatasaray klasmanında bi takım avrupa için. hatta CL için daha kötüler bizden

istanbuldan çekinmeleri normal, bildiğim kadarıyla hiç kazanamadılar burdan. podolskili dökük kadromuzla bile hatırladığım kadarıyla 1-0'dan çevirmiştik

Benfica nin turkiyede bir sanssizligi var sanirim skor anlaminda

FENERBAHÇE 1-0 BENFICA | 1975-76 | Şampiyonlar Ligi 1. Tur
ALTAY 0-0 BENFICA | 1980-81 | Kupa Galipleri Kupası Eleme Turu

TRABZONSPOR 0-0 BENFICA | 2011-12 | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme
FENERBAHÇE 1-0 BENFICA | 2012-13 | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final
GALATASARAY 2-1 BENFICA | 2015-16 | Şampiyonlar Ligi Grup Etabı
BEŞİKTAŞ 3-3 BENFICA | 2016-17 | Şampiyonlar Ligi Grup Etabı
FENERBAHÇE 1-1 BENFICA | 2018-19 | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu

FENERBAHÇE 1-0 BENFICA | 1975-76 | Şampiyonlar Ligi 1. Tur
ALTAY 0-0 BENFICA | 1980-81 | Kupa Galipleri Kupası Eleme Turu
TRABZONSPOR 0-0 BENFICA | 2011-12 | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme
FENERBAHÇE 1-0 BENFICA | 2012-13 | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final
GALATASARAY 2-1 BENFICA | 2015-16 | Şampiyonlar Ligi Grup Etabı
BEŞİKTAŞ 3-3 BENFICA | 2016-17 | Şampiyonlar Ligi Grup Etabı
FENERBAHÇE 1-1 BENFICA | 2018-19 | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu

çok güzel bi istatistik. ama biz 2-1 yendiğimiz maçtan önce de bi uefa maçı oynamıştık sanki. ümit karanlı dönemde. o yazılmamış buraya

bir de tüm bu maçların rövanş skorlarını da bulabilirsek daha faydalı olur. zaten benfica da Galatasarayımız gibi tipik evsahibi takımı

Üst Alt