AL 18/19 Son 32 M:2 | Benfica 0-0 Galatasaray | MS | 21 Şubat | beIN Sports - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao: "Bugün rakibimizi iyi kontrol ettik ve durdurduk. Top bizdeyken de iyi işler yaptık. Belki son vuruşlarda biraz daha etkili olabilirdik. Ne yazık ki turnuvanın dışında kaldık."

tur gitti tamam eyvallah da hiç risk almadan turu kaybetmek koyuyor adama. ilk yarı tamam kontrollü oynadık, eyvallah. ama 2. yarı oldu dakikalar geçiyor, 80'e kadar değişiklik yapmadık. akıl alır gibi değil. koy arkadaş 2. forveti, risk al. ki ilk maç skoru itibariyle en rahat risk alınacak maç. zaten 1 gol yemişsin ya da yememişsin önemi yok. öyle de 2 gol atacan böyle de.

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benfica basket takimi gibi.

90 dk tam saha adam adama pres yaptilar.

Bizim takim topsuz oyunu beceremedigi , topla da yavas oynadigi icin bizi mahvettiler.

Fegh
Belhanda
Fernando
Diagne
Selcuk
Donk
Ndiaye
Muslera

net satilmali sene sonu ve bitenlerle de kontrat yenilenmemeli.

Benfica da en fazla maas 2.7 milyon. Biz de 2.5 e cekelim ama scout transferi yapalim.

Biz de basket takimi gibi dinamik kadro kuralim.

Stoperlerimizi Allah nazarlardan korusun. Bu kadar sagdan soldan gelen takima karsi hata yapmadilar, bogustular.

Pasinin nerdeyse yarisini defansin ve kalecini arkada yaparsa normal. 436 basarili pasin 197 sini Muslera, Marcao, Luyindama, Nagatomo ve Mariano yapmis.

orası öyle de renktaş biz ligde bile rakipler basınca defansta top kaybeden bir yapıya sahiptik şimdi bu tandem birbirine alışıyor ve defanstan çıkışların yüzdesi artıyor , e haliyle bizim süper lig takımları benfica gibi hem önü kapatıp orayı geçince ortayı da kapatamayacağından işimiz kolaylaşır demek istedim

Yine turu hakemlere baglayan arkadaslar görüyorum. Hakem hatalari olmazsa turu atlayacak tarafmisiz gibi konusan renktaslar var. Yahu kalite farkini gormuyormusunuz? Adamlar istedikleri gibi maci yonlendirdiler. Iki mactada hicbir varlik hissettiremedik. Oyunu domine edemedik. Sansa bala gol atsaydik Benfica vitesi 5e takip sallardi.

Yalnız bu Benfica 'dan da bir nane olmaz. Tamam hiçbir nane olmadık da adamlar uyduruktan bir penaltı sayesinde ilk maçı aldılar şimdi de buz gibi golümüzü vermediler

2 maça baktığımız zaman doğrudan 2 gol avantaj verildi Benfica 'ya hakemler tarafından

haci kasmaya gerek yok aslinda o pozisyon top ayaktan ciktiktan 1 saniye falan sonra ayak ile arasinda 20 cm rahat var.
O pozisyon gol olsa bile bir sekilde virsey uydururdu. Son dakika marcaoya arkadan yapilan hareket net kirmizi kart bu hafta bu pozisyonu şükürler olsun 20 kere yasadık. Adam tekme atti yetmedi topa vurdu ust uste iki adet sorunlu hareket hadi tekmeye sari verdin dudukten sonra topa vurmak zamana oynamak net sari karttir ve bunu bile vermedi.
Uefa katıksız bir kurum oldu artik istesende yarisamiyorsun bir sekilde engelliyorlar.
Milletin ic islerine karisirken bize gelince sizin ic islerinize karisamatiz yea diyebilen bir kurum.
Atletico maci benim gozumun onunden gitmiyor uefa kale arkasi hakemini koymus hakemin 1 metre onunde olan olay ve sonucu aslinda herseyin ozeti benim gozumde.
Ha bizimde hatalarımız yok değil b.k gibi para harcayıp saçma sapan adamlar almayı kesmemiz lazim atletik hirsi bitmeyen ve teknik adamlari alip gelmeliyiz oynadigimiz futbol degil ve biz boyle b.k gibi oynarken hakeme b.k atma şansımızda olmuyor. Once kendimize bakıp dogruyu bulmamiz gerekir sonra 2000de yaptigimiz gibi yeni bir mucize yapariz tabi kenardan 79 dakika bakmamakta lazim

Ne demek ne olacak birader ? Objektiflik ayağına saçma sapan yorumlar yapmayın ya. Sen kötü oynamışsan da bu senin hakem hatasıyla elenmeni normal mi kılıyor ? Bir deplasman golünü hakem hatasıyla yiyip bir deplasman golünden hakem hatasıyla oldun, bu böyle bir eşleşmede ne kadar önemli basıyor mu kafan ? Bu taraftar kadar kendi topçusuna takımına düşman bir taraftar topluluğu yok.

Ne objektifliği olm ne diyon ya. 1 gol çıkar 1 gol ekle geri herşey aynı kalsın şeklinde mi oynanıyor futbol? Tamam adamlar burada gol atamadı diyelim 2.gollerini de sil, muhtemelen bizde atamayacaktık o şekilde. Buraya 0-0'la geldik ee tur mu atlayacaktık? Adamlar bu şekilde mi oynayacaktı. Maç 900 dakika oynansa gol atacak gibi değiliz zaten belli işte. Golde Diagne çok az önde gibi değil mi bu arada

Yine turu hakemlere baglayan arkadaslar görüyorum. Hakem hatalari olmazsa turu atlayacak tarafmisiz gibi konusan renktaslar var. Yahu kalite farkini gormuyormusunuz? Adamlar istedikleri gibi maci yonlendirdiler. Iki mactada hicbir varlik hissettiremedik. Oyunu domine edemedik. Sansa bala gol atsaydik Benfica vitesi 5e takip sallardi.

Hakemlerin 2 maça etkisi

GS 1-1 BEN

BEN 0-1 GS

Onyekuru sorgulanmali artik. Ulan bi pas ver tum savunmayi gecip gol mu atacan amacin ne senin? Bi duvar dene savunma arkasi kos bos bos calim dene kaptir. Ya da sut. Sene sonu dehlenmeli. Buyuk ihtimal maci filan onemsemiyor istatistik kovaliyor dikkat cekmek icin. Bu kadar beyinsiz oldugunu sanmiyorum

Sağda Feghouli ve Mariano ile Belhanda'nın o bölgeye yanaştığı pozisyonlarda çok efektif oluyoruz.

Solda Onyekuru tamamen çalım ve şut üzerine kurulu bir oyun oynayınca Nagatomo'nun çıkışları da boşa gidiyor. Onyekuru mutlaka dinlendirilmeli. Yerinde daha fazla pas oyunu oynayabilecek, takım oyuncusu olmalı.

Belhanda sola çekilip Emre Akbaba gizli forvet gibi oynayabilir bence.

Turu bilmem ama ilk maçtaki penaltı olmasaydı arenadaki maçı kaybetmezdik.deplasman golü olayı yüzünden takımın morali bozuldu

ilk maçta terim yanlış bir strateji uyguladı.. avrupa maçlarına ziraat türkiye muamesi yapmak doğru değil..evimdeki maçı 3-0 kazayım sürekli hücum oynayalım taktiği yanlış.. biz ilk maçta kontrollü bir oyunla maçı 0-0 tamamlasaydık ikinci maçta büyük bir şansımız olurdu.. her türlü gollü beraberlikte ve galibiyette turu geçerdik..

Üst Alt