AL 19/20 2.Ön Eleme Turu | Olimpija Ljubljana 0-1 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 2.Ön Eleme Turu | Olimpija Ljubljana 0-1 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Ağustos | TRT Spor

Yav bu töre zaten kendisini Beşiktaşta kanıtlamış bir adamdı. Tam da bir fırsat transferi idi. Yerini jimmy ve Emre ile doldursak da en az onlar kadar faydalı olurdu.
Ama yok efendim hakanın ağzına malafat sokmuş yok bilmemne yapmış kimse istemedi takımda.
Şimdi istemeyenler ahh töre diyor, o zaman isteyenler linç yiyordu

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya Fenerbahçe daha geçen sene Vardar'a elenmedi mi? Biz adını bile yazamayacağım takıma yenilmedik mi? Geçelim bu işleri. Kötüyüz işte. Beşiktaş geçen sene UEFA gruplarından çıkamadı. Beşiktaş namağlup çıktı o sene gruptan ama geçen seneki halini gördük. Aynı şekilde biz de en son 2014'te mi ne Avrupa'da başarı yakaladık. Yani demek istediğim olay biz kendi bütçemize, kadromuza göre başarısızız. Anadolu takımları kendi bütçelerine göre başarısız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yazdığımı tam anlamamışsın ben zaten 3 büyükler başarılı demedim kıyasladım. Anadolu kulüplerine bakınca yanlış hatırlamıyorsam fi tarihinde gençlerbirliği uefa da çeyrek yapmıştı onun haricinde koca bir sıfır hepsi ve bu yıllardan beri böyle. Ülkenin puan yükünü 3 büyükler çekiyor, bunlara kalsak en az 4-5 sıra geride olurdu ülke.

Rezil dediğimiz 5 senemizde 21.500 puan getirmişiz, fb 30 küsür bin puan getirmiş.

Malatya'yi son 15 dakikada hic begenmedim. Bifouma ve Fofana beyinsizler, taktik maktik yok, kazara gol olacak. Guilherme en az 5 kilo fazlasi var.

Üst Alt