AL 19/20 2.Ön Eleme Turu | Olimpija Ljubljana 0-1 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 2.Ön Eleme Turu | Olimpija Ljubljana 0-1 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Ağustos | TRT Spor

Yazdığımı tam anlamamışsın ben zaten 3 büyükler başarılı demedim kıyasladım. Anadolu kulüplerine bakınca yanlış hatırlamıyorsam fi tarihinde gençlerbirliği uefa da çeyrek yapmıştı onun haricinde koca bir sıfır hepsi ve bu yıllardan beri böyle. Ülkenin puan yükünü 3 büyükler çekiyor, bunlara kalsak en az 4-5 sıra geride olurdu ülke.

Rezil dediğimiz 5 senemizde 21.500 puan getirmişiz, fb 30 küsür bin puan getirmiş.

Ya tamam işte ben de diyorum ki Erman diyor ya hani aramızdaki fark kapandı Anadolu kulüpleriyle diye. Ben de diyorum ki aslında farkı kapatan onların yükselmesi değil, bizim düşmemiz. O söylenen yıllarda genelde bir takım uçuyor gidiyor Avrupa'da eyvallah ama 3 büyüklerden diğer ikisi ile Anadolu kulüpleri arasında fark olmuyor. Atıyorum Beşiktaş Avrupa'da iyiyken biz ve Fener'in Anadolu takımlarından farkımız yok. Fener'in iyi olduğu yıllarda biz ve Beşiktaş kötüydü. Avrupa olarak tabii ki Anadolu takımları çöp sürekli ama onların çöp olduğu senelerde o yılın en iyi Türk takımı ülke puanlarını kurtarıyor ama diğer Türk takımları 3 büyükler ya da Anadolu kulüpleri farketmez batıyor. Anlattım mı derdimi acaba?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

töre girene kadar sahada yatak odası takımı çıkacak 22 adet kalas vardı

hele buğra isimli biri vardı ki...

buğra bifuma şebek hataysporda oynamaz

Üst Alt