AL 19/20 Play-off Turu | AEK Atina 1-3 Trabzonspor | MS | 22 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligin en hazır takimi. Başkanları itici falan ama müthiş yönetiyor. Bayağı kar yaparak çok iyi takım kurdular. Sampiyon olabilirler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

müthiş yönetiliyorlar denemez ama ülke stnadartlarında gayet iyi, o kesin. En azından taraftara gereksiz umut vermiyorlar. Bu sene şampiyon olacağız hiç demediler. Ayakları yere s<ğlam basıyor.

Gomis 3.3 alıyordu 5 değil. Bonusların ve imza parasının olması etkilemez çünkü herkeste var o. O zaman Feghouli yıllık 7 milyon alıyor senin hesabına göre. Gomis'e 5 veririz demiş hatta hain Dursun sene sonunda. Yönetim değişince eski yönetimin verdiği sözler bizi bağlamaz diyerek yükseltmediler maaşı 5 milyona. Bu yüzden sabote etti bütün takımı zaten. Demba Ba 2.500.000 euro alıyordu maç başları hariç. Gomis de 3.350.000 euro alıyordu. Gomis'te maç başı yoktu bir de. Galibiyet bonusu vardı sadece. Yani senin hesabına göre hadi bonusları da kat hesaba. Sonuç olarak yaşı katmadığın müddetçe Demba Ba 16 milyona gitti. Gomis 6 milyona. Aşağı yukarı aynı paraları kazanıyorlardı Türkiye'de. Arasında 10 milyon euroluk bir fark olmamalı. Bizim yönetimin başarısızlığı işte kabul edelim. Satış konularında bomboş bir yönetim var.
Demba Ba 6.5'e geldi 13.5'e gitti Ve Demba Ba resmen Çin'de - tr.beinsports.com . Harika bir sezon geçirdi 30'undaydı Çin furyası vardı Beşiktaş 7 milyon kar etti . Gomis 2.5'e geldi daha harika bir sezon geçirdi 6 ya gitti 3.5 kar ettik ama 33'ündeydi sen her ne kadar yok desen de ota boka prim ekleyen Dursun ve yönetimi sayesinde deli para kazanıyordu üstelik adam deli gibi gitmek istiyordu elde tutmak mümkün değildi adam 33'ündeydi sanırım sözleşmesinin de son senesiydi ki buna emin değilim . Yani şu iki transfere bakıldığında arada müthiş bir fark göremiyorum ben yaşları maaşları hesaba kattığımızda üstelik dediğim gibi Demba Ba Çin'in piyasanın içine ettiği şans zamanında gitti . Üstelik Demba Ba o sene CL ön elemesinde 3 gol attı Uefa'da 5 gol 2 asist Gomis ise 0 . Ve Demba Ba Chelsea seviyesine kadar yükselmiş bir adamdı Hoffenheim West Ham Newcastle'da harika işler yaptı Chelsea seviyesine yükseldi hatta Chelsea'de bile fiyat performans aldığı dakika bakımından oldukça iyiydi . Yani Gomis'ten kesinlikle daha düşük bir profil değildi ve 3 sene genç olup daha az kazancı vardı .

Neredeyse bedavaya kurduklari takim gayet iyi bir sekilde ilerliyorlar

Oyuncularin performanslari gecen sezon biraktiklari yerden devam ediyor bu da demek oluyor ki teknik heyet takimi gayet iyi hazirliyor

Demba Ba 6.5'e geldi 13.5'e gitti Ve Demba Ba resmen Çin'de - tr.beinsports.com . Harika bir sezon geçirdi 30'undaydı Çin furyası vardı Beşiktaş 7 milyon kar etti . Gomis 2.5'e geldi daha harika bir sezon geçirdi 6 ya gitti 3.5 kar ettik ama 33'ündeydi sen her ne kadar yok desen de ota boka prim ekleyen Dursun ve yönetimi sayesinde deli para kazanıyordu üstelik adam deli gibi gitmek istiyordu elde tutmak mümkün değildi adam 33'ündeydi sanırım sözleşmesinin de son senesiydi ki buna emin değilim . Yani şu iki transfere bakıldığında arada müthiş bir fark göremiyorum ben yaşları maaşları hesaba kattığımızda üstelik dediğim gibi Demba Ba Çin'in piyasanın içine ettiği şans zamanında gitti . Üstelik Demba Ba o sene CL ön elemesinde 3 gol attı Uefa'da 5 gol 2 asist Gomis ise 0 . Ve Demba Ba Chelsea seviyesine kadar yükselmiş bir adamdı Hoffenheim West Ham Newcastle'da harika işler yaptı Chelsea seviyesine yükseldi hatta Chelsea'de bile fiyat performans aldığı dakika bakımından oldukça iyiydi . Yani Gomis'ten kesinlikle daha düşük bir profil değildi ve 3 sene genç olup daha az kazancı vardı .
Gomis'in 6'ya gitmesi iyi diyorsun yani. Beşiktaş ve Fener 10 üstüne çakmazdı yani. Madem öyle düşünüyorsun saygı duymaktan başka bir şey gelmez elden. Ben tam tersini düşünüyorum.

City'e büyük takımlar bile kapanıyor genelde.

Kendi evlerinde her takım City’ye karşı çatır çatır defansif futbol oynuyor gücü yettiğince.

İtalya da defansif futbol oynanması herkesin birbirine kapanması demek olmuyor. Anadolu takımının puan kazanmak için değil puan kaybettirmek için oynadığı şey ile İtalyanların birbirine veya büyük takımların City’ye oynadıkları oyun arasında dağlar kadar fark var.

Neyse Trabzon’u tebrik edelim. Ülke puanı lazımdı.

trabzon hücumda epey hareketli, top rakipteyken de orta sahada koşuyorlar ama kesicileri yok. john obi mikel'in form tutması lazım.

bizde ise nzonzi iyi kesici olacak ama hareketlilik yok.

Adamlar yetiştirdikleri değerlerin kıymetini biliyor. Yusuf’u süper pazarladılar, abdulkadir’i vermediler bile.

Biz de 19 yaşındaki Ozan Kabak’ı satıp o parayla gidip arıza cagne’yi aldık

Üst Alt