⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aldıgı para, kariyerden tamamen bağımsız söylüyorum falcaoda hiçbir sorun yok.
Ortasaha yok kanatlar yok.Kimi koysan fazlasını yapamaz.Kanattan orta yapıp kendi ortasina mı koşacak.Golcüyü pozisyona sokacaksın bu kadar basit.Bunu da kanatlar ve ortasahadaki adamların yapacak.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

falcao ve cagne ikiside iyi oyuncu ama terimin takımında iş yapamaz bunlar..elmander şörlöt gibi adamalr lazım

Geçen seneye göre hem daha eksik hem daha yaşlanan oyuncularla böyle olacağı belliydi. Ligde ve ilk turlarda zayıf rakiplere karşı alınan galibiyetler göz boyadı, orta düzey bir rakip karşısında kel iyice göründü. Babel, Belhanda ve Feghouli gönderilip 2 orta saha 2 hızlı kanat alınmazsa lig şampiyonluğu da hayal olacak.

Terim maçta kendisine çok konuşuyorsun işaretiyle saygısızlık yapan Gerard'a maç sonu açıklamalar yapıp tebrik etti. Yakıştıramadım kendisine adam seninle dalga geçti niye muhattap oluyorsun.

İş işten geçti elendik daha sezon sonuna kadar Babel , Feg , Handa oynasın ne farkeder bu takım ligi de alamaz orda da bulurlar bir bahane merak etmeyin.

Evet 3 yildir oynanan rezil futbolun sorumlusu Linnes. Ayrica 17 milyon euro yillik alan Babel-Falcao-Belhanda-Feghouli'nin oynadigi futbolunda sorumlusu Linnes. Omar'dan sekip 10 saniye havadan Fatih'in 1 metre onune dusen topun sorumlusuda Linnes.
Kardes anliyon demi sen beni ben anlayamadim bana alinti yapiyon benimle alaksiz Linnesin bugun gollerde hatasi vardi kafa vurusu onun adamdan ve kapatamadigi adam soldan girip atti.Ama ben bunu demiyorum linnesin bugun eksigi degil onu sag ayakli olmasina ragmen sahaya suren hadi surmesini gectim artik orta kafaya dondugun oyunda sahada tutan hoca ondan fazla suclu ..Linnes meselesi degil olay.İki yildir top oynamaiyoz seyirciyle mac aliyoduk.Seyirxi gitti kel gorundu diyorum..transfer vs hepsini gectim elindeki mevcut iyuncu grubu belli ne diye hala statik babel feg falcao ile oynuyon.doyom ozetle 3 yilin sorumlusu lines degil tabi ki ayni fikirdeyiz.:)

Üst Alt