⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takimin sorunu Kadro Planlamasi yok, ulan 20 boş adam alacaginiza gerekli yerlere 4 adam alsaniza, Futbol 11 kişi oynaniyor sen yedek kulübesine çöpleri dolduruyorsun... Artık kaybedilen her maçtan sonra ""Bu maglubiyetin bütün sorumluluğu bende"" lafini duymaktan biktim, sorumluysan ya istifa edersin, yada Kadro dışı birakip takimda temizlik yaparsin, sen ikisinide yapmiyorsun, bütün maçlarin ikinci yarisinda ilk 15 dakika baski yiyoruz, hocam soyunma odasinda seni anlamiyorlarsa ya Tercümani degiştir, yada o muhtesem ingilizceni kullanma..

Bir sorun varsa raporlama tusu diye birsey var ona basin bizde icabina bakariz. Anlarsin ki suana kadar 200 den fazla mesaj editlenmistir belki hiziniza yetisemiyoruzdur. Ayrica kufur yazmadan birseyi anlatmak zor olmamasi gerek. Lutfen.
Arkadaş rapora be gerek var bi tane mod yada admin görmüyor mu okunuyor mu yarım saattir adamın yazdıklarını, ayrıca 10 kişi yazdı yönetim atın bunu diye.

Avrupa takımlarıyla mücadele etmek için tempo hız fiziksel dayanıklılık lazım günümüz futbolunda feghouliyle belhandayla babelle taraftar baskısıyla alınan falcaoyla bunu yapamazsın yapamadığın için de bu durumlara düşersin yaşı geçmiş temposuz adamlarla ancak yerel liginde şampiyon oluyorsun adamlara dünya kadar para vererek 4-5 yıllık anlaşmalar yapıyorsun sonra adamlar gitmiyorlar da bu parayı başka yerde bulamayız deyip ne zaman ki mantalite değişir tempolu hızlı oyuncularla hızlı oyun kurulur o zaman tekrar avrupada ilerleme şansımız olur

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu güne kadar hocamın arkasındaydım ve yine hep arkasındayım... Ancak dipten gelmiş Rangers son 20 yıl bizim harcadığımızı harcasa nerelere varacağı çok açık... Bu maçta mentalite farkı tokat gibi çarpıyor yüzümüze. Karşımızda bize göre daha cüzi bir kadro ile resmen işleyen bir makina vardı. Bizde ise ya tek anladığım plan cagneyi al doldur boşalt vs... Çağ dışı kaldığımızı net anladım. Yanis i kaza bela biz alsaydık muhtemelen oyantmazdık, çünkü pişmesi lazım diyecektik, hatta kiralık verecektik vs. Bu oyun artık enerji oyunu ve gittikçe daha genç yaşa özgü hale geliyor... Hocam malesef çok gerilerde kalmaya başladı, bu ruhsuz sürüsü ile psikolojik bağda kuramayınca, kulübede resmen tükendiğini görmek üzdü... üzgünüm... Haaa aman abi ne olacak altı üstü tur diyebilirsiiniz ancak o iş öyle değil, eğer avrupada kalmazsak türkiye stili boğucu, ritimsiz, eğitimsiz ligi izlemeye mahkum kalırız ve mahkum kaldıkça da bu girdaptan çıkamazyız.. evet tam anlamıyla bir girdaptayız... Şampiyon olalım 5 yıldızı takalım ama futbolu unuttuk arkadaşlar

Belhanda, Feghouli ve Babel ciktiktan sonra cok daha duzgun oynadik. Feghouli her mac kac tane pozisyonu pic edip sirita sirita geziyor. Diger ikisini zaten B takima bile alma.

Ayni seyi 100 kere deneyip sonunda neden olmuyor demek nasil bir safdillikse, bu 3 oyuncuyla iyi oyun beklemek de oyle biraz...

Arda olsaydi biraz daha oyun kurabilirdik. Babel yerine Arda, Belhanda yerine Etebo, Feghouli yerine de genç kanatlardan biriyle başlamalıyız hafta sonu.

etebo girdiği için öyle gözüktü

Arkadaş rapora be gerek var bi tane mod yada admin görmüyor mu okunuyor mu yarım saattir adamın yazdıklarını, ayrıca 10 kişi yazdı yönetim atın bunu diye.
Nasil gerek yok? Kac sayfa mesaj atildigini gormuyormusunuz az once ben ne dedim? Hiziniza yetisemiyoruz az sabir diyorum. Arkadaslar bakar hemen zaten sanki baska rapor yok gelen.

Rio Ave uzatmada 2 1 öne geçmiş Milan karşısında elalemin takımı maça çıkmadan yenilgiyi kabullenmiyor bizimkiler daha maça çıkmayı geçtim kurada rakibi görünce beyaz bayrak sallıyor.

sampiyon olunca play off oynayacaksiniz 10 senedir avrupada basariniz yok. S.liginden direkt olacaksiniz. Gelmis burada espri yaptigini zannediyor.

Takimin sorunu Kadro Planlamasi yok, ulan 20 boş adam alacaginiza gerekli yerlere 4 adam alsaniza, Futbol 11 kişi oynaniyor sen yedek kulübesine çöpleri dolduruyorsun... Artık kaybedilen her maçtan sonra ""Bu maglubiyetin bütün sorumluluğu bende"" lafini duymaktan biktim, sorumluysan ya istifa edersin, yada Kadro dışı birakip takimda temizlik yaparsin, sen ikisinide yapmiyorsun, bütün maçlarin ikinci yarisinda ilk 15 dakika baski yiyoruz, hocam soyunma odasinda seni anlamiyorlarsa ya Tercümani degiştir, yada o muhtesem ingilizceni kullanma..
Olmadı Ocak ayını işaret et, sonra kaç Ocak geçsin Feguli hâlâ yürüyerek ilk 11 oynasın.

Üst Alt