⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taylan olmasa 6 numaraya donku koyacak mecbur, emreden orta saha katkısı almaya çalışıyor daha çalışmaya başlayalı iki ay olmuş. Şampionluğu düşünen avrupadan gelecek 6 milyonu düşünen yönetim de takımın orta sahasını ekim ayında kurmayı planlıyor.

Başıma ağrılar girdi sokayım böyle oyuna bir sürü topçu lazım forvete targret lazım iki kanat lazım iki orta saha lazım muslera acil lazım teh anasını satayım böyle işin

Adam 35 transfer yapti yahu. Sakamisiniz. Falcao, Diagne, Babel'i aldiranda o. Belhanda'yi gondermeyende.
Elimizde para yapabilecek Marcao Luyindama'yı o aldırdı, Onyekuru o istedi Sarrachi o istedi, EmreK o aldırdı, Ozan'ı o yarattı evet Falcao olmadı ama bonservis verilen adam değil o gemçleri istedi başta, Diagne'de ilk tercihi değildi, Çin'den boş dönünce yönetim Diagne'yi aldılar hocanın tercihi değildi, hoca temposuz kimseyi baktığımızda istemedi bonservis verdirmedi, zaten istedikleri olsa 2 ay önceden gelirdiler ama her sezon adam son hafta çıkma kiralık yada müzminlere kalıyor, burada asıl suçlu kesinlikle yönetim borç ödüyoruz diye diye her sene hocayı duraklattılar, Mancini geldiği dönemi hatırla adam 5 yıl geri attı ceza aldırttı bize, Tudor ne paralar harcattı, hoca hep ffp ye takıldı, genel olarak baktığımızda Muslera'da onun eseri Hamza'yı çıkar Şampiyonda yapabilen o, hoca öyle kolay harcancak adam değil ama istediği maalesef adamlar alınmıyor hocaya kalsa kanatlar banko hızlı adamlardan göbek pres yapan adamlardan oluşur ama bütçe vermiyorlar adama son hafta çıkmalardan seç beğen ala dönüyor iş.

1 ay banlandıda bir karışıklık olmuş 1 hafta kalmış orda. Şimdi diğer raporlara bakılıyor yarın kendisi ayrıca incelenecek.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

🇳🇱Frank de Boer: Ondan futbolun nasıl oynanmayacağını öğrendim

🇮🇹Pirlo:Tanıdığım en kötü hoca Fatih Terim

🇨🇵 Nzonzi: Sahada hiçbir zaman taktiğimiz yoktu

🇩🇪Thomas Tuchel: Onun bir B planı olmadığını biliyorduk

🇹🇷Kebapçı Selo: Bir daha gelse yine döverim

Maçın bitişi ile hazır vaziyet şu mesajı atmayı beklemiş , değerlendirirsiniz hocam.

hocam terimi eleştirene lafımız yok adamlar ... lı küfür yazıyor hadi onu da geçtim fenerlilerin her maç dalga konusu attığı şeyi atıyor buraya sen gelmiş 300 yorum diyorsun şurda bu kadar tepki çeken kaç mesaj var
Tamam da yarın bakıcaz yani ceza verip geçmedik, bunu bilmeden sallamış oluyorsun bize.

Bir inceleyelim sonrasında gereken yapılır zaten.

hocam terimi eleştirene lafımız yok adamlar ... lı küfür yazıyor hadi onu da geçtim fenerlilerin her maç dalga konusu attığı şeyi atıyor buraya sen gelmiş 300 yorum diyorsun şurda bu kadar tepki çeken kaç mesaj var

Yönetici olmadığınız için anlayamadığınız durumlar var. Yöneticilerde bir taraftar onlarda maç izliyor ve doğal olarak 90 dk boyunca edilen küfürlerlede maç sonu ilgileniyorlar. O yüzden kolay değil bu işler raporlar tek tek incelenecek.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt