⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamlar stoperlerini öne çıkarıp önde baskı yapacaklar. Bizim boş alanları değerlendirecek hızlı kanat oyuncumuz yok.

Son 5 maç 20 gol atmışlar, ortalama 4 gol. İkisi avrupa maçı. Rakipleri zayıf mayıf ama adamların fiziksel üatünlğü bariz ortada. Ligleri başlayalı çok olmuş. Fb de bize fizik üstünlük kurduysa bunlarda kurar. Elemek için gol yemeden dayanmak lazım. Taylan bel ve emre ortasahası ile olmaz. Donk ve etebo oynamalı ortasahada.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son 5 maç 20 gol atmışlar, ortalama 4 gol. İkisi avrupa maçı. Rakipleri zayıf mayıf ama adamların fiziksel üatünlğü bariz ortada. Ligleri başlayalı çok olmuş. Fb de bize fizik üstünlük kurduysa bunlarda kurar. Elemek için gol yemeden dayanmak lazım. Taylan bel ve emre ortasahası ile olmaz. Donk ve etebo oynamalı ortasahada.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamların ligi Ağustos ayında başladı. Hep böyle ligi erken başlayan fizik gücü yüksek bir takıma denk geliyoruz şansımız yok ki.

Günümüzde olursak iskoçyada eteklerine çift dikiş atarız.

Bugünkü oyunumuza aldanmayın rangers maçı kazanmaya çıkacak fb misali tek dertleri bizi durdurmak olmayacak ki ben bol gollü bir maç bekliyorum

Rangers'ın attığı golleri izledim de herifler tam şenol güneş takımı yav.

Ya orta kafa gol oynuyorlar ya da uzaktan sürpriz şutlarla gol bulmaya çalışıyorlar. Önde hızlı pres yaparak stoperleri bozmaya çalışıyorlar. Fatih yan toplara çok dikkatli olmazsa yandık.

Kent diye bi bebe var bunlarda pire gibi koşuyor bugünkü gibi çıkarken çok top kaybı yaparsak bizi üzebilir

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt