⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayal kurmayın. Dandik fb’ye üstünlük kuramayan takımın Rangers’a karşı şansı yok. Fabrika ayarlarına döndük. Bi halt olmaz bu takımdan.

t'eahmin-ül outcome , auld pal ?

no idea chief, could go either way

aint seen the 'gers against a biggish club like ourselves lately , with the exception of the friendly against lyon which we won 2-0 @france. since then we're on a streak, been months since we haven't lost a game.

a fuck up in the midfield could lead to a 3-0 defeat or somethin though , quite a fast team is the rangers. but a decent cimbom could win as well.

Elde kim var ki kimi koyacaksın hocam? Takımın fiziken en geride olması beklenen adamı yine savunmada en çok katkı veren hücum kanadın. Arkada Taşdemir hakikaten büyük risk olur senin söylediğine göre, o yüzden Linnes başlayabilir bu maça da. Ama sol kanatta eldeki alternatiflerden kimin olduğu önemli değil gibi, ben Feghouli'yi kesmek için Babel'i sağa attım. Yalnız bu risklerden birini almazsak da maç boyu geride top çevirip bugün Fener'in korkudan atamadığı 1-2 golü yer geri döneriz büyük ihtimal. Eldeki kadron yetersizse risk almak da mecburiyetin oluyor. Fatih hoca kafayı 90 dakikayı kaybetmeyeyim'e koyarsa bilmiyorum, öteki şartta bazı riskler alıp iyi sonuçlar vermesini ummak durumundayız.

şurada bi kadro yapmıştım: ⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers - Galatasaray | 21.45 | 1 Ekim | Spor Smart

Valla rangers rakibinin yuzunu kendi kalelerine dondurtuyorlar. Bunu yaparlarsa dagitiriz.

Ama bugun fenerin yaptigi gibi bizimkilerin yuzlerini kalelerine dondurtmezlerse isimiz cok zor.

Fegh, Arda, Belhanda ile mehteran takimi gibi futbol oynuyoruz.

no idea chief, could go either way

aint seen the 'gers against a biggish club like ourselves lately , with the exception of the friendly against lyon which we won 2-0 @france. since then we're on a streak, been months since we haven't lost a game.

a fuck up in the midfield could lead to a 3-0 defeat or somethin though , quite a fast team is the rangers. but a decent cimbom could win as well.

Adamlarin aylardir yenilmedikleri mac mi olmamis? Elersek Gerrard o zaman gidicidir.

arfield kamara hagi sağlam duruyor i'd say

şu an zayıf nokta yok gibi ama güçlü bi takıma karşı çehre değişir tabii. rangers bu sezon gs ayarı bi takımla maç yapmadı henüz , dolayısıynan şimdiye kadarki farklı skorlardan korkmak gereksiz i reckon

Willem 2 maçında dunya kadar pozisyon vermişler.Kesin gol atarız da savunmada sağlam kalmak lazım

Tek mac iki takimda kazanmaya oynayacak fener gibi 0 0 a sahaya cikmayacaklar ayrica rangers fazla buyutuluyor eledikleri takim daha iyi oynadi bala gote gectiler

Sonuc 3-1 koyariz

Üst Alt