⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Galatasaray Erzurum'a vazelinle gidiyor
Ayakkabılara dikiz. Moda elçisi.

hastasıyım avrupa maçlarının.

bir de rakip, tarihi olmayan yeni ortaya çıkmış x bir rakip yerine, avrupa'nın ve kendi liglerinin köklü ve 90'lardan itibaren bildiğimiz oldschool rakipler olunca tadından yenmiyor.

sonuçtan bağımsız, inşallah genç oyuncularımızın vitrin yapacağı, iyi oynadığımız bir maç olur.
İnsallahi maşallahı yok . Bizkm taraftar alayını çöp ilan ediyor lakin, Marsilya ve lazyo maçlarında bence ciddi dikkat çektiler. İnşallah iyi pazarlama ve yerine daha iyilerinin alındığı Galatasaray görürüz.

hastasıyım avrupa maçlarının.

bir de rakip, tarihi olmayan yeni ortaya çıkmış x bir rakip yerine, avrupa'nın ve kendi liglerinin köklü ve 90'lardan itibaren bildiğimiz oldschool rakipler olunca tadından yenmiyor.

sonuçtan bağımsız, inşallah genç oyuncularımızın vitrin yapacağı, iyi oynadığımız bir maç olur.
Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Aanholt
Berkan Taylan
Morutan Cicaldau Kerem
Diagne/Mustafa

Fatih hocanin kadroda macera arayacagini sanmiyorum. Marcao'ya yine forma verecektir. Savunmanin önünde iki yerliyi kullanir Marsilya ve Lazio maclarinda gol yemedik diye. Cicaldau rakip kaleye daha yakin oynamali. Forvette Diagne veya Mustafa tercih edilmeli. Tek forvet Halil olmaz. Kanatta Morutan ve Kerem bekliyorum, ikisinden biri yedek olursa sasirmam gerci.

Son maclarda Alpaslan iyi oynuyor diye 3 stopere dönmez. 6 numara Alpaslan veya Berkan'in yaninda sürpriz olarak Ömer'i 8 oynatmaz. Bu sene Ömer net olarak sol bek alternatifi sadece.

Baris ve Emre'nin ilk 11 olacagini sanmiyorum. Halil cok gol firsati harcadi bugün.

Bu macta gol yeriz. Kesinlikle daha cesur oynamak zorundayiz. Cicaldau-Berkan-Taylan orta sahada birbirine yapisik oynarsa kanatlara top gitmez, gitse bile sürekli kaybederiz. Forvete top gitmez. Hareketli oynamamiz lazim.

BİLGİ: Lokomotif Moskova’da Miranchuk, Ze Luis, Maciej Rybus, Stanislav Magkeev ve Tin Jedvaj sakatlıklarından dolayı Galatasaray’a karşı forma giyemeyecek.

Muhtemel 11:

Guilherme
Zhivoglyadov Barinov Pablo Tiknizyan
Maradishvili Kulikov
Kerk Zhemaletdinov Kamano
Smolov

Nenakhov, Silyanov, Rybchinskiy, Anjorin, Lisakovich

Stopersizlikten en iyi orta sahalari stoper oynayacaktir. Hücumda en iyi oyunculari birlikte kullanir. Yabancilari bu maclar icin aldilar. Iki kanat cok hizli, adam gecebilen oyuncular. Kendi liglerinde bu oyuncular cok skor üretiyordu. Orta sahalarin kolay gecildigi bir mac olacagini saniyorum. Lazio ve Marsilya maclari gibi kalemizi gole kapatamayiz. Savunma zaafiyetlerini kullanip forvetlerimizin fiziksel üstünlügünü kullanmaliyiz. Sag ve sol bekte oynayacak ruslar degisebilir. Kalite olarak hepsi birbirine yakin oyuncular. 4 rus milli oyunculari var, onlar iyi.​

Ben diagne tek forvet olur diyorum. Bu mac ve bjk maçı öyle halilin keremin laubali top kaybinin kaldırılacağı maçlar değil. İstatistik var mi bilmiyorum ama 4 büyükler icinde uzak ara en cok top kaybini biz yapıyoruz bence.

Üst Alt