⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

İNŞALLAH hava istanbula yakın derecede olur ve sağlam futbol oynayarak 1-0 da olsa kazanarak dönmek nasip olur.5 tane sakatları var bu önemli bi dezavantaj onlar için,kullanmayı bilmeliyiz,lakin rubin kazanın ligdeki ağırlığını bilmiyorum ama deplasmanda genede 2-0 dan berabere kalmakarı onlara ciddi özgüven sağlamıştır,şunu anladımki 10 kişi bile kaldıkları marsilya maçında ,maçtan umudunu yitirmeyen bi rakiple oynayacaz,bu da demek oluyorki son düdüğe kadar kesinlikle zerre konsantrasyon kaybı yaşamamalıyız.

Kilit nokta konsantrasyonu zerre kadar kaybetmemek ve her atağımız pozisyonumuz son şans gibi görmemiz olur tahminimce.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu maca tur macı gıbı hazırlanmalıyız bu ıkı Moskova maclarını gecersek lıderlık ıcın buyuk avantaj elde ederız berabere kalırsak ıstanbulda ısı bıtırız

Lazionun kendine gelmesi keyfimi kaçırdı ama tuhaftır ligde inter romayı yenmesine rağmen deplasmanlarda tavşan gibi korkak silik oyun oynuyorlar.

Bizim marsilya ile evde oynayacağımız maçtan sonra bence uefadaki grup ve belkide tüm maçlar içindeki en seyir edilesi maç Marsilya lazio maçı olacak gibi.

Çünkü marsilya yırtınacak o maç .çok git gelli zevkli bi maç bekliyorum.bizim maçla aynı saatte oynanmaması çok güzel ,kısmetse o maçı izlemek istiyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konya macinda gördük bu kadroyu ya, bence keremin yerine halil yazilir, ortasahaya bir adam daha eklenir.
Taylan ve alpaslanla gördük ama berkanla marcaonun oluşu ve maçın avrupa oluşu oyunu etkileyecektir

bizim kötü oyunumuzun sebebi diziliş değil taktiksizlik,o sebeple lazioyu yenip kayseriye yenilebiliyosun yada marsilyaya depte yenilmeyip samiyende alanyaya yenilebiliyosun çoğunluğu aynı isimlerle

Lokoyu yenersek işi çok büyük oranda bitiririz 1 puanda iyi ama "koparmak" için oynamak lazım,marsilyayı yenemeyip son maçta lazioya depte yenilmek çok olası o yüzden loko maçları çok çok önemli

Valla lider cikmak istiyorsak iki macta 6 puan gerekiyor hesaplamama göre. 4 puan bizi büyük ihtimal ikinci yapar. nasil yapariz bilmiyorum ama ya lider ya ücüncü olmaliyiz.

Üst Alt