AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5

1651690061895.png

1651775375730.png
1651690071706.png
1651690066143.png

1651784524277.png

2021-22 UEFA Avrupa Ligi Final
Rangers - Eintracht Frankfurt
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
18 Mayıs 2022 Çarşamba
22:00

1651784867802.png

Ikisini de hic sevmedim. Frankfurt taraftarlarina uyuz oldum. Rangerslilar zaten uyuz. Keyif kacirdi Barça bize elenip su mal takima elendi az daha Fener eliyodu ya bunlari.

Rangers sağlam oynuyor ama Frankfurt bambaşka bir performans sergiliyor Barcelona maçlarından beri.

Favorim Frankfurt.

Frankfurt Barça hariç bu sezonun flaş takımları Betis ve West Hami da saf dışı bırakarak buralara geldi..Keza gruplarda da herkesi tokatladı..Rangers nispeten kolay bir gruptan güç bela çıktı ve çok daha kolay ekipleri geçti..
Sırf bu yüzden Frankfurtun daha çok hak ettiğini dusunuyorum Rangersla olan husumetimiz olmasa da fikrim bu yönde olurdu

Çok boktan bir final. kupayı alan şampiyonlar ligine 1.torbadan giriyor kural değişmediyse? almanlar 5 takımla katılacak gibi.

Ayrıca şu frankurta gruplarda fb 2 maçtada yenilmemiş enteresan. Bunlar barca, betis ve westham'ı nasıl geçti anlamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe, yarın akşam Rangers’lı
Gelelim finalin bizi ilgilenediren boyutan... Süper Lig’de lig ikinciliği büyük ölçüde kesinleşmiş olan Fenerbahçe, Türkiye’nin geçen sezonu 13. basamakta tamamlaması nedeniyle Şampiyonlar Ligi’ne ikinci eleme turundan katılacak. Ancak bunun bir istisnası var. Eğer Rangers, Avrupa Ligi kupasını kaldırırsa ödül olarak Şampiyonlar Ligi gruplarına dahil olacak. Onun Şampiyonlar Ligi elemeleri Lig Yolu'nda bıraktığı boşluksa, İskoçya’dan sonra gelen Ukrayna ve Türkiye’nin lig ikincilerinin 3. eleme turuna kaydırılmasıyla doldurulacak. İki takım kaydırılmasının nedeni ise 'Lig Yolu'ndan gruplara 2 takım katılacağından Play-Off turuna 4 takımın kalmasını sağlamak.

Eğer Fenerbahçe, 3. eleme turunu geçemezse yine Şampiyonlar Ligi Lig Yolu statüsü gereği, Avrupa Ligi gruplarından yoluna devam edecek.

😬

Üst Alt