AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5

Sevilla'ya giden 50.000 Eintracht Frankfurt taraftarına ek olarak, 50.000 başka Eintracht taraftarı da Waldstadion'da olacak.Bütün şehir maça kitlenmiş durumda..
FTD4Ie6WYAAg-J4

muthis mac olmasini temenni ediyorum......

frankfurt 2. uefa kupasini almak icin,
glasgow ise 2.vavrupa kupasini kazanmak icin karsi karsiya gelecekler......

frankfurt 'un avusturyali hocasi bu kupayi kazanan 2.avusturyali olmaya calisacak. ilkine * 83 yilinda efsane hoca *ernst happel ulasmisti.....

frankfurt takimini ben bizim takima benzetiyorum ozellikle fatih terim hocamiz donemimizde iki kulvardaki gidisatimiza benziyor son donem frankfurt mac istatistikleri.... < -- >. ligde 8 mactir galibiyetleri yok - diger yandan avrupa da ust uste 3 galibiyet......

< - bu arada bu galibiyetlerin ortak ozelligi - > maclarin ilk *30 dakikalari icerisinde golle bulusmalari..........

macta iki taraf adina kurulum :

361 versus 433

frankfurt hocasi akillilik yaparak hauge 'yi yedege cekip temposu ve devamliligi ekstra olan *lindstorm ile baslamasini sahsen cok olumlu buldum. < > *ozellikle bu mac ozelinde...

macin benim adima kilit oyunculari :

frankfurt ; kamada... kendisinden gol veya asist bekliyorum.....
rangers > tavernier... muthis bir hikaye yaziyor bu sezon kendisi adina... bakalim kapanisi nasil yapacak...

iyi seyirler.....

frankfurt maçı ilk 60-65 dkk da bitirmeli.rangersda bizdeki 2000 yılı gibi tükenmeyen bi enerji var,son bölüme kalırsa frankfurt kaybeder tahminimce.ilk 60 dkkda enaz 3-0 önde girmeliler

Kırmızı çıkar mı,bence çıkmaz.Bir an aklıma Diagne'nin BJK maçında atılması geldi.İki yüzlü medyanın çoğu doğru demişti, şimdi kırmızı değil der.

Üst Alt