AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos

geçen sene belhanda taylan emreli orta sahayla oynana 6 7 maç 3 senelik periyottaki en iyi dönemimizdi kesinlikle isterim ama serbest olarak oynayan bir emreyi
Başka birşey demeye gerek yok geldiğinden beri oynadığı futbol bir gidim tatmin etmedi adam yürüyen ölü akbabadan sonra. Bak geldiğinden beri diyorum FT ile alakası yok olayın adam büyük takımı kaldıramadı bu kadar basit yani.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başka birşey demeye gerek yok geldiğinden beri oynadığı futbol bir gidim tatmin etmedi adam yürüyen ölü akbabadan sonra. Bak geldiğinden beri diyorum FT ile alakası yok olayın adam büyük takımı kaldıramadı bu kadar basit yani.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
beni 2 senedir oynadığı oyunla tatmin eden sadece taylan var neden emre kötüden ziyade niye tek taylan iyi diye bakıyorum olaya

Bir yandan şapkadan tavşan çıkaran bir hoca. Gençlere şans veren bir adam. Alt yapıdan direk 2 adamı Avrupa maçına koydu. Daha 3 aylık hoca bile değil. Diğeri 4 yıldır takımın başında sadece ozan'ı çıkardı.

Bir gün bizim de başımıza öyle hoca gelecek inanıyorum.

Bir yandan şapkadan tavşan çıkaran bir hoca. Gençlere şans veren bir adam. Alt yapıdan direk 2 adamı Avrupa maçına koydu. Daha 3 aylık hoca bile değil. Diğeri 4 yıldır takımın başında sadece ozan'ı çıkardı.

Bir gün bizim de başımıza öyle hoca gelecek inanıyorum.
Yedekte adam olmadığı için mecburen aldı oyuna. Eğer 3 gün sonraki lig maçında da o gol atan çocuğu ilk 11 başlatırsa o zaman haklısın derim. Yoksa boş yapıyorsun

Yedekte adam olmadığı için mecburen aldı oyuna. Eğer 3 gün sonraki lig maçında da o gol atan çocuğu ilk 11 başlatırsa o zaman haklısın derim. Yoksa boş yapıyorsun

Niye Fatih Terim mecbur kalınca oraya Gedson'u koymadı mı ? HAtay maçında stoper Gedson oynadı Gedson.

Boşu yapan ben değilim. Gerçekleri görmek lazım. Modern bir antrenör ile devri geçmiş bir antrenör farkı.

Üst Alt