AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos

Bide bizim altyapı övülür fb ye karşı lakin bizde ömer faruk kadar bu muhammed kadar kim çıkmış son yıllarda

altyapıdan son zamanlarda çıkan en iyi topçu yunus akgün müthiş seviye gerçekten o yüzden şu altyapı topçuları üzerinden hocaya vurmayı bırakalım artık
Alt yaş gruplarında şampiyon olan biziz ama oyuncu çıkaramayan da biziz. Yeteneksiz olsak puan farkıyla şampiyon olamayız. Kaleci çıkaramıyoruz, diğer bölgelerde yetenek varss bile işleyemiyoruz. Fizik gücümüz çok az. Yeteneksiz değiliz.

Alt yaş gruplarında şampiyon olan biziz ama oyuncu çıkaramayan da biziz. Yeteneksiz olsak puan farkıyla şampiyon olamayız. Kaleci çıkaramıyoruz, diğer bölgelerde yetenek varss bile işleyemiyoruz. Fizik gücümüz çok az. Yeteneksiz değiliz.
Alt yaş gruplarında şampiyon olmak değil bireysel olarak sıyrılmak önemli bence

Katılmıyorum.

Ben Mehmet Topuz gibi şutör görmedim son 20 senede, Fenerde o şutları 1-2 kere atmıştır. Anadoşu yıldızı olmakla büyük takım topçusu olmak çok farklı şeyler. Yetenek değil psikoloji önemli.
abi rıza serbest bırakıyordu emreyi kafasına göre takılıyordu adam bizde tek iş yaptığı dönem de sol iç oynadığı kısım orada bile o şutlardan göremedik 3 tane enfes golü var sivasta ama dediğin gibi psikolojik olarak o engeli aşmadıkça yetenek işe yaramıyor olsa bile

Fener’in gençlerine de yazık. Tarihi boyunca altyapıdan çıkardığı en iyi oyuncu Semih’i genç Semih diye senelerce yedek kulübesinde oturtup körelten genç öğütme makinesi gibi bir kulüpteler.

Katılmıyorum.

Ben Mehmet Topuz gibi şutör görmedim son 20 senede, Fenerde o şutları 1-2 kere atmıştır. Anadoşu yıldızı olmakla büyük takım topçusu olmak çok farklı şeyler. Yetenek değil psikoloji önemli.
Konu üzerinden tartıştım maçtan sonra fakat sanada sorayım berkan bu psikolojiyi kaldırabilecek mi sence bence emrek’nın ilk zamanlarından daha çok fark yarttı lakin bu yükü kaldırmayacağını düşünenlerde var gibi

Emre kılıncı bitirdi terim kim ne derse desin Sivas’ta canlı gözle izlediğim Avrupa potansiyeli olan adam bam güm vuruyordu toplara şimdi ise yedek kalıyor
Şu emre kılınçı da savunmazsın arkadaş bu adamin mı oynamasını istiyorsunuz gerçektende ? Tamam terimi eleştirde emre kılınç üzerinden de değil yani yemin ederim takımın en kötülerinden birisi kendisi.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt