⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star

Bence Nelsson yerine Onyekuru alınsaydı daha iyi olurdu. Öyle ya da böyle defansta Luyindama, Marcao, Alparlan vardı.
Stoperin birini Kaan Ayhan'la türk yapıp ön tarafa fazladan yabancı koymak daha iyi olurdu. Doğan Alemdar'ı da alamadık. Defansı + kalecisi full yabancı olan başka takım var mı bakmam lazım ligde.

Planlamada buyuk sorun var zaten. Takim savunmamiz diyelim ki Nelsson ile cozuldu. Ortasahamiz net yetersiz hala su haliyle yetersiz. Kerem ehh iste diyelim sonucta genc, eksikleri var vs.. Gol atacak ya da gol attiracak oyuncu eksikligimiz mevcut. Hem orta sahada hem de kanatlarda. Bunuda planlayan biz degiliz. Bekleyip gorecegiz sonucta klubumuzde cok zengin degil aksam pazarini bekliyoruz kurtlar gibi. Bakalim. Ama katiliyorum, onde yaratici skora direkt katki verecek isim 1-1.5.
Ozan Kabak transfer olamazsa kiralamaya çalışırız sanki. Bizim dönem daha geç bitiyor. Hoca ikide bir buna vurgu yapıyor gibi. Transferlerimiz genç ama hocanın kurtarıcı diye aldıkları hep yaşlı. Bu işte bir terslik var.

Gelecek olanların da vereceği katkı taş çatlasın 2 ay
Sonra ocakı bekleriz

Gelenler de ilk geldiklerinde gayet iyi değiller miydi, sonra ne hale geldiler

Randers 'ın kadrosuna bakıyorum aşağı yukarı oynayan oyuncuları görüyoruz öyle bire birde çok zorluk çıkaracak kalitesiyle fark yaratan hiçbir oyuncuları yok yani atıyorum karşımızda bir Madueke veya Zahavi yoktu bu akşam

Ama bu adamların geçiş hücumlarını kim çiziyor/çalıştırıyorlarsa tebrik ediyorum, ellerindeki kadroya göre muazzam kontra ataklara girdiler. Son pasları yapabilen / içeri attıkları topları bitirebilen bir oyuncuları olsa ilk yarıda 3 gol yerdik tertemiz ki ikinci yarıda ne kadar rezalet olduğumuzu konuşmaya bile gerek yok ikinci bir PSV faciası olabilirdi bu akşam

Şu oynanan oyuna göre 1-1 muazzam bir skor bence ama Fatih Terim 'e kalırsa taçtan şanssız bir gol yemişiz 😶

Bugün rezilleri oynadık zaten eyvallah ama

Arda,Babel,feghouli hele üzerine Falcao girince oyuna acayip komedi bir takım olduk

Yıkıkların hepsi aynı anda sahadayken aşırı komik oluyoruz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya o kadar ezbere dönüyor ki takım senelerdir artık beklentimiz bile kalmadığı için şaşırmıyorum da. Son senelerdir o kadar bu senaryonun aynısını yaşadık ki

İlk yarı hasbel kader gol bulmuş devre arasına önde girmişsin Akbaba ve Yedlin bomboş oyuncular her defasında sorun yaşatıyorlar sana Kerem sürekli top kaybı yapıyor Emre Kılınç bir iki top dağıtımı ve Kerem 'e hazırladığı pozisyon haricinde sahada yok ama Fatih Terim oyuncu değiştirmediği gibi oyuna da hiçbir müdahalede bulunmadan 2. yarıya çıkıyor

54 'de yedik golü dedim ki dakika 60 'da 3 oyuncu birden değiştirir takım ezbere ilerliyor çünkü diye hatta maç konusuna bile yazdım dakika 60 hemen Arda 'sı Babel'i Feghouli'si kurtarıcı olarak maça giriyor

Şu senaryoyu son senelerde kaç defa yaşadık sayamıyorum bile, Fatih Terim hiçbir zaman muazzam bir taktik direktör olmasa bile her zaman kontrolü çok iyiydi oyuna müdahale ederdi sahaya varlığını yansıtırdı şimdi tamamen kontrolünü kaybetmiş durumda. Şu oynamaya çalıştığımız oyunun senelerdir aynı amatörce hataları yapıyor olmamızın transfer edilen her oyuncunun 1 ay içinde geriye gitmesi filan kabul edilebilir işler değil

Bugün Pereira & Avcı & Sergen gibi teknik direktörler bile takıma bir dokunuşu var yani en azından Beşiktaş 'ı izlediğim zaman ne yapmaya çalıştıklarını neleri iyi neleri kötü yaptıklarını görebiliyoruz. Fenerbahçe 'nin iyi veya kötü kafasında ne olduğunu biliyoruz. Yahu Okan Buruk bile gitti Başakşehir 'le ManU 'nun Leipzig'in Psg 'nin olduğu grupta futbol oynattı takımına

Senelerdir izliyoruz Fatih Terim takımını sadece oyuncu grupları değişiyor bunun haricinde hiçbir nane olduğu yok, git gide daha geriye gidiyoruz her Avrupa maçında bunu daha net görüyoruz

Randers 'ın kadrosuna bakıyorum aşağı yukarı oynayan oyuncuları görüyoruz öyle bire birde çok zorluk çıkaracak kalitesiyle fark yaratan hiçbir oyuncuları yok yani atıyorum karşımızda bir Madueke veya Zahavi yoktu bu akşam

Ama bu adamların geçiş hücumlarını kim çiziyor/çalıştırıyorlarsa tebrik ediyorum, ellerindeki kadroya göre muazzam kontra ataklara girdiler. Son pasları yapabilen / içeri attıkları topları bitirebilen bir oyuncuları olsa ilk yarıda 3 gol yerdik tertemiz ki ikinci yarıda ne kadar rezalet olduğumuzu konuşmaya bile gerek yok ikinci bir PSV faciası olabilirdi bu akşam

Şu oynanan oyuna göre 1-1 muazzam bir skor bence ama Fatih Terim 'e kalırsa taçtan şanssız bir gol yemişiz 😶

2R5NY1mY1R.jpeg

Biz ne oynuyoruz birisi beni aydınlatabilir mi? Ciddi söylüyorum çözemiyorum.Sadece biz hucuma cıkarken nasıl top kaptıracagımız olayını onceden anladım.Gerisini çözemedim.

Bugün rezilleri oynadık zaten eyvallah ama

Arda,Babel,feghouli hele üzerine Falcao girince oyuna acayip komedi bir takım olduk

Yıkıkların hepsi aynı anda sahadayken aşırı komik oluyoruz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dinamik koşan bir kadro kurup sadece biraz yaratıcılık için bunlardan en fazla iki tanesini oynatması gerektiğini anlayamadı yıllardır

O da rakip zayıf olursa 2 tane, rakip güçlü olursa en fazla birini oynatması lazım

Bugün ilk 11’de full çömez kadro, 2. yarıda da full yaşlı kadro

Anlamadım ki ne yapmaya çalışıyor

Arkadaslar adam 20 yıl önce bizim istediğimiz sekilde taktik anlatan soyunma odası videosunu görmüştüm. 20 yıl önce bu halde olan Fatih hoca nasıl üzerine koyamıyor anlamıyorum. Ama geçen seneki bireysel hatalar yine tam gaz devam ediyor. Bizim iş taktik Filindan daha fazlasina gebe olmuş durumda. Hoca bir an önce oyunculara inanç asilamali, ve teknik ekibine eklemeler yapmali

Üst Alt